هتل ریکسوس پریمیوم دبی

دبی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ریکسوس پریمیوم دبی (Rixos Premium Dubai)، در ساحل جی بی آر واقع شده است. این هتل لوکس و 5 ستاره اتاق های خود را با مبلمان مدرن تزیین کرده که باعث شده است اتاق ها جلوه مدرنی پیدا کنند. می توانید در ساحل از بازی های آبی لذت ببرید.

چشم انداز بعضی از اتاق ها، خلیج زیبای فارس بوده، برخی روبه بزرگترین چرخ و فلک دنیا و بعضی دیگر نیز با چشم اندازی از آسمان آبی و آسمان خراش ها پذیرای میهمانان هستند. تمامی اتاق های هتل ریکسوس پریمیوم مجهز به تلویزیونLCD ، پنجره های سراسری و سالن هایی برای ریلکس کردن می باشد.

میهمانان می توانند به رستوران هایی که در این هتل وجود دارد مراجعه کرده و غذا های بی نظیری را میل نمایند. رستوران ترکوئز (Turquoise) غذا های ترکی و بین المللی را برای میهمانان سرو می کند. همچنین میهمانان می توانند در طول روز در لابی هتل نشسته از چای و قهوه همراه با شیرینی های انتخابی و طعم های ترک لذت ببرند. میهمانان می توانند غذا های مورد علاقه خود را از رستوران ترکوئز سفارش داده و در اتاق خود میل نمایند.

از دیگر امکانات هتل می توان به مرکز آبگرم، باشگاه، آرایشگاه و بوتیک ها اشاره کرد.

هتل ریکسوس پریمیوم در قلب شهر دبی واقع شده است به همین دلیل به تمام مراکزی که برای مسافران جذاب است مانند دبی مارینا، مرکز خرید امارات، خیابان شیخ زائد و جبل علی نزدیک می باشد.  میهمانانی که در این هتل اسکان می کنند می توانند به راحتی به این مکان ها رفت و آمد کنند.

ساحل جمیرا انتخاب مناسبی برای کسانی است که جویای آرامش هستند.

 

مرکز تناسب اندام هتل ریکسوس پریمیوم

این مرکز آبگرم محل مناسبی برای به آرامش رسیدن می باشد، میهمانان می توانند از ماساژ های متنوع و روش های درمانی این مرکز لذت ببرند. حمام عثمانی نیز در این مرکز آبگرم برای میهمانان تهیه شده می باشد.

مرکز تناسب اندام ریکس جیم  RIXGYM هتل ریکسوس پریمیوم

این مرکز تناسب اندام مجهز، با چشم اندازی وسیع از خلیج فارس، زمان مفرح و سالمی را برای میهمانان رقم خواهد زد.

 

رستوران های هتل ریکسوس پریمیوم

رستوران ترکوئز Turquoise Restaurant

مکانی مناسب برای جمع های خاوادگی، دوستانه و زوج ها می باشد. این رستوران مدرن غذا های ترکیه ای و بین المللی را به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو کرده و در طول روز به روی میهمانان باز می باشد.

رستوران تَپ کرفت بگرز  Black Tap Craft Burgers

غذا های سنتی آمریکایی را در فضایی که به شکل رستوران های آمریکایی تزیین شده است سرو می شود. این رستوران هم چنین غذا های مدیترانه ای را برای میهمانان مهیا می کند.

رستوران خانه استیک اس.تی. کا STK Steakhouse

این رستوران شبیه به رستوران های استیک آمریکایی ساخته شده می باشد. رستوران اس.تی. کا دارای فضایی پر انرژی بوده و استیک های بی نظیری را برای میهمانان سرو می نمایند.

رستوران آزورا بیچ Azure Beach

با چشم اندازی زیبا از استخر و دریا، و با سرو غذا های آسیایی در مکانی کاملا مدرن پذیرای میهمانان خواهد بود. میهمانان می توانند برای صرف نهار و شام به این رستوران مراجعه نمایند.

رستوران ریورا بیچ گریل Riviera Beach Grill

در فضایی شیک با رنگ بندی سفید غذا های بین المللی و متنوعی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان می توانند زمان بسیار خوبی را هم از لحاظ کیفیت غذایی و هم از لحاظ چشم انداز را در این مکان تجربه نمایند.

رستوران لویجیا Luigia Ristorante

با فضایی شیک مناسب برای تمام جمع ها بوده و بهترین پیتزا های شهر ا برای میهمانان سرو می نماید.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / ساحل / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ رایگان / مرکز تناسب اندام / کافه  


   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved