هتل رنسانس پاتایا ریزورت اند اسپا

پاتایا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل رنسانس پاتایا ریزورت اند اسپا سرویس 5 ستاره، غذاخوری های متعدد، امکانات مدرن در انتظار مهمان ها می باشد. در این هتل 2 استخر روباز، استخر کودکان و کلوب کودکان موجود است. اینترنت بی سیم در فضاهای عمومی و اتاق مهمان ها رایگان می باشد.

هر اتاق، ویلای استخر و سوئیت های خانوادگی دارای دکوراسیون مدرن و امکانات لوکس می باشد. آن ها دارای سیستم تهویه هوا و تلویزیون صفحه تخت می باشند. بعضی واحدها دارای بخش نشیمن، منظره ی دریا، باغ و یا شهر می باشند. اتاق ها سرویس بهداشتی خصوصی دارای حوله حمام و لوازم بهداشتی ضروری دارند.

مهمان ها می توانند از سالن های بزرگ برای مراسم استفاده کنند. باشگاه با منظره ی پانورامیک دریا و مرکز آبگرم مجهز، موجود می باشند.

رستوران کیتچن 609 (609 Kitchen) غذاهای بین المللی و پبل بار اند گریل (Pebbles Bar & Grill) نوشیدنی های لذیذ با ناهار و شام سرو می کنند. از کافه آربار (R Bar) برای ملاقات ها استفاده کنید. همچنین در کنار استخر و زیر آفتاب از نوشیدنی های مورد علاقه ی خود لذت ببرید.

هتل رنسانس پاتایا ریزورت و اسپا واقع در منطقه ی سرزنده ای از پاتایا، به اندازه ی 15 کیلومتر از ساحل جامتین (Jomtien Beach) و 19 کیلومتر از کولارن (Ko Larn) فاصله دارد.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved