هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت چیانگ مای

چیانگ مای
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت چیانگ مای Ratilanna Riverside Spa Resort Chiang Mai، با مبلمان شیک، اتاق های بزرگ، طراحی امروزی و مدرن به همراه چشم انداز زیبا از رودخانه چیانگ مای مای پینگ (Chiang Mai’s Mae Ping ) پذیرای میهمانان می باشد. از امکانات هتل می توان به مرکز آبگرم و استخر بی نهایت با 480,03 متر مربع اشاره کرد.

اتاق ها با مبلمان و طراحی ظریف تایلندی تزیین شده و مجهز به تلویزیون صفحه تخت، دستگاه پخش کننده دی وی دی، حمام با مونتاژ تلویزیون و دوش آب جدا می باشند.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام هتل به ورزش کردن پرداخته و یا در کتابخانه هتل به مطالعه بپردازند. همچنین در این هتل کلاس های آشپزی و مساعدت های توری به همراه مغازه برای خرید و مرکز تجاری وجود دارد.

رستوران میرا تراس در هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت با دوفضا سرپوشیده و باز پذیرای میهمانان می باشد، کافه رستوران ریو غذا های کبابی همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند در کافه دیپس اند سیپس نوشیدنی های متنوع میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

فاصله هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت چیانگ مای تا فرودگاه بین المللی چانگ مای 10دقیقه می باشد. سرویس رفت و آمد رایگان به بازار شب در هتل برای میهمانان فراهم شده است.

مرکز آبگرم هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت چیانگ مای

در این مرکز آبگرم مجهز انواع روش های درمانی تخصصی و ماساژ های متنوع ارائه می شود. برای ارائه ماساژ از روغن رز استفاده می شود که باعث احساس آرامش در انسان شده و تعادل میان روح، ذهن و جسم را به وجود می آورد.

رستوران های هتل راتیلانا ریورساید اسپا ریزورت چیانگ مای

رستوران میرا تراس Mira Terrace

در این رستوران غذا های شرقی و بین المللی، صبحانه روزانه بین المللی سرو می شود. میرا به صورت شبانه روزی در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد.

کافه رستوران ریو Café  Rio Restaurant & 

میهمانان در این رستوران فقط غذا های گوشتی و دریایی می توانند سفارش دهند، ریو با ظرفیت 78 نفر دارای اتاق خصوصی می باشد.

کافه مالین پاویلیون Malin Pavillion

با سرو نوشیدنی های مخصوص و ارائه موسیقی زنده زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می زند.

روم سرویس Room Service

میهمانان قادر خواهند بود غذا های مورد علاقه خود را در هر زمان از شبانه روز از این رستوران سفارش داده و در اتاق خود به صورت خصوصی میل کنند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا   اینترنت بی سیم رایگان   استخر روباز  پارکینگ رایگان  سرویس رفت و آمد رایگان    اتاق غیر سیگاری ها   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های چیانگ مای

 
© 2018 , All Right Reserved