هتل رامادا دیوانا پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل رامادا دیوانا پوکت Ramada Phuket Deevana، دارای امکاناتی از قبیل استخر روباز و سونا می باشد. این هتل در ½ کیلومتری خیابان بانگالا و 1/15 کیلومتری مرکز خرید جانگ سیلون قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به سیستم تهویه هوا، رستوران، مرکز تناسب اندام، سرویس کرایه دوچرخه و اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل اشاره نمود.

تمامی اتاق ها در هتل رامادا دیوانا پوکت مجهز به بالکن ها یخصوصی با چشم انداز زیبا از شهر، کوه و یا استخر، تلویزیون های صفحه تخت با کانال های متنوع، جعبه سپرده امانات، کتری های برقی و حمام های خصوصی همراه با لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می باشند.

در این هتل سیگار کشیدن مممنوع است. پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته در حال خدمت به میهمانان می باشد. مساعدت های توری، سرویس رفت و آمد با هزینه اضافی، سرویس شست و شو، جامه دان، تراس های مخصوص و ماساژ های متنوع در این هتل برای میهمانان فراهم شده است.

این هتل با کمپ ام ام آی (MMA Training Camp) تقریبا 7 کیلومتر، با شهر قدیمی پوکت تقریبا 10 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی پوکت 23 کیلومتر فاصله دارد. سرویس رفت و آمد فرودگاهی با هزینه اضافی نیز در این هتل برای میهمانان فراهم شده است.

میهمانان می توانند از غذا های متنوع و خوش طعمی که در رستوران های هتل برای میهمانان سرو می شود لذت ببرند. رستوران های متعددی نیز در نزدیکی هتل وجود دارد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان     استخر روباز   سرویس رفت و آمد فرودگاهی   اتاق های خانوادگی    مرکز تناسب اندام    کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved