هتل پولمن دبی کریک سیتی سنتر دبی

دبی - دیره
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پولمن کریک سیتی سنتر دبی (Pullman Dubai Creek City Centre) در منطقه ی دیره و در مجاورت ایستگاه مترو دیره سیتی سنتر واقع شده است و رستوران های با شکوهی را به مهمانانش عرضه می کند.

اتاق ها در هتل پولمن کریک سیتی سنتر دبی به سبک مدرن طراحی شده و دارای امکاناتی نظیر میز تحریر، تلویزیون ، سرویس حمام و دوش می باشند.

رستوران مدلی (Medley) ارائه دهنده ی غذاهای بین المللی و آشپزی زنده می باشد. در رستوران لا فابریک (La Fabrique) مهمانان می توانند از تماشای رویداد های ورزشی زنده لذت ببرند.

مرکز تناسب اندام امکانات ورزشی را فراهم می آورد. امکانات دیگر شامل سونا، خدمات مراقبت از کودک و سرویس 24 ساعته اتاق می باشد.

هتل پولمن کریک سیتی سنتر دبی تا فرودگاه بین المللی دبی 10 دقیقه با اتومبیل فاصله دارد. این هتل به مرکز خرید دیره سیتی که در مجاورتش واقع شده است و یکی از بزگترین مراکز خرید منطقه می باشد، دسترسی مستقیم دارد.

 

رستوران و کافه در هتل پولمن کریک سیتی سنتر دبی

مدلی (MEDLEY): این رستوران دارای امکان مشاهده آشپزی به طور زنده می باشد و ارائه دهنده ی غذاهای بین المللی در محیطی راحت و فوق العاده می باشد.

له کافه (LE CAFE): می توانید از یک فنجان قهوه و یا شکلات داغ در این لابی لانج 24 ساعته لذت ببرید و کام خود را با شیرینی های خوشمزه شیرین کنید.

آزور (AZURE): این کافه بر روی بام واقع شده و کنار استخر می باشد. می توانید در حال نوشیدن کوکتل از چشم انداز فوق العاده ی خط افق دبی لذت ببرید.

لا فابریک (LA FABRIQUE): با دوستان خود در این کافه ی شیک و زیبا، و غذاهای مطلوب لذت ببرید. فضایی زنده و پر تکاپو و طیف گسترده ای از نوشیدنی ها در انتظار شماست.

اگزکیوتیو لانج (EXECUTIVE LOUNGE): یک امتیاز اضافه برای مهمانان در سطح اگزکیوتیو می باشد و ارائه کننده ی صبحانه ی رایگان، چای عصرگاهی، نوشیدنی های قبل از شام، اسنک و... در محیطی دنج می باشد. کودکان زیر 12 سال به این لانج دسترسی نخواهند داشت.

تعداد اتاق های هتل 317

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved