هتل پولمن بانکوک جی

بانکوک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پولمن بانکوک جی، Pullman Bangkok Hotel G، نمای خارجی باشکوهی داشته و به فضا ی داخلی لوکس و تسهیلات 5 ستاره اش می بالد. برای رفتن از هتل به ایستگاه اسکای ترینِ ( قطار شهری ) چونگ نانسی 7 دقیقه پیاده روی لازم است. هتل تسهیلاتی از جمله خدمات شخصی مرکز آبگرم و 3 غذاخوری برای مهمانان تدارک دیده است. اینترنت بیسیم رایگان در سراسر مجموعه موجود می باشد.

هتل پولمن بانکوک جی حدود 24 کیلومتر از فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی فاصله دارد. جاذبه هایی مانند مرکز خرید اِم بی کِی و موزه ی جیم تامپسون در فاصله ی 3 کیلومتری هتل قرار دارند.

اتاق های هتل پولمن بانکوک جی پنجره هایی تمام قد داشته که چشم انداز بی نظیری از شهر را نمایان می سازند. هر اتاق مجهز به یک تلویزیون دارا ی صفحه نمایش تخت، یک داک آیپاد و یک مینی بار می باشد. برای تقدیر از مهمانان لوازم بهداشتی "کو بیگِلو" در سرویس های بهداشتی قرار داده شده است.

مهمانان هتل پولمن بانکوک جی می توانند از جلسات نیروبخش باشگاه ورزشی استفاده کرده یا در سونا و استخر مرکز آبگرم استراحت کنند.

می توانید در تمام طول روز در بوفه ی هتل پولمن بانکوک جی، غذا های غربی و آسیایی را امتحان کنید. پیشنهاد می شود افرادی که به نوشیدنی علاقه دارند سری به کافه و رستوران اسکارلت واین بزنند.

محله ی بانگ راک برای مسافران علاقمند به مردم خونگرم، گشت و گذار و محیطی دوستانه مکان مناسبی می باشد.

تعداد اتاق: 469

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    استخر روباز    مرکز آبگرم و سلامتی    مرکز تناسب اندام    ممنوعیت سیگار کشیدن در اتاق ها    پارکینگ رایگان

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved