هتل پرزیدنت پارک بانکوک

بانکوک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

پرزیدنت پارک بانکوک  President Park Bangkok، دارای مبلمان راحت با لوازم آشپزخانه کامل بوده و در خیابان سوخومیت 24 واقع شده است. فاصله هتل تا مرکز خرید ایمپاریوم و ایستگاه مترو فرام پانگ با سرویس رفت و آمد تاک تاک 3 دقیقه است. اینترنت بی‌سیم رایگان در این هتل برای میهمانان فراهم شده است.  

تمامی اتاق‌ها مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای، مبلمان راحت، حمام با دوش و کانال‌های کابلی ژاپنی می‌باشند.

فاصله هتل تا کرفور و تسکو لوتوس 5 دقیقه، تا کنوانسیون کویین سیکرت 10 دقیقه  و تا فرودگاه بین المللی سوورنا بوهمی 45 دقیقه می‌باشد.

مرکز تناسب اندام، محل بازی کودکان و مرکز تجاری جز خدمات این هتل برای آسایش هرچه بیشتر  میهمانان می‌باشند.

رستوران‌های هتل پرزیدنت پارک بانکوک 

رستوران برکفست اند کافه BREAKFAST & CAFE

این رستوران در طبقه 6 هتل واقع شده و انواع غذاهای آسیایی و غربی را برای میهمانان سرو می‌کند. میهمانان می‌توانند در این رستوران نوشیدنی‌های مخصوص میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

ستوران این روم داینینگ IN-ROOM DINING

میهمانان می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از این رستوران انواع غذاهای آسیایی، تایلندی و غربی را سفارش داده و به صورت خصوصی در اتاق خود میل کنند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌‌سیم رایگان    سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اتاق‌های خانوادگی   مرکز تناسب اندام    پارکینگ خصوصی رایگان    رستوران   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved