هتل پاتوموان پرنسس بانکوک

بانکوک
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پاتوموان پرنسس بانکوک Pathumwan Princess Hotel، در نزدیکی مرکز خرید MBK و میدان سیام واقع شده است. اتاق های هتل پاتوموان پرنسس با چیدمانی کاملا مدرن و زیبا پذیرای میهمانان می باشند. از امکانات این هتل می توان به 10 رستوران، استخر روباز و زمین تنیس اشاره نمود.

فاصله هنل تا فرودگاه بین المللی سوورنا بوهمی 24 کیلومتر و تا ایستگاه قطار هوایی سیام 5 دقیقه می باشد. این هتل دسترسی راحتی به ایستگاه استادیوم BTS را دارد.

اتاق های هتل با فضای بزرگ و پنجره های سراسری با چشم انداز زیبا از شهر همچنین مبلمان چوبی مدرن  پذیرای میهمانان می باشند. تمامی اتاق های هتل دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع و حمام مدرن می باشد.

میهمانان می توانند در مرکز آبگرم هتل از خدماتی از قبیل ماساژ های متنوع و اتاق مدیتیشن استفاده نمایند.  زمین تنیس و محل مخصوص پیاده روی در باشگاه المپیک که در پشت بام هتل واقع است برای میهمانان وجود دارد. در این هتل اتاق جلسه برای مراسم و جلسه های کاری نیز برای میهمانان فراهم شده است.

رستوران های هتل غذا های ایتالیایی، کره ای، اروپایی و تایلندی را برای میهمانان سرو می کنند. میهمانان می توانند در کافه های هتل قهوه، میان وعده ها و نوشیدنی های متنوع را سفارش داده و میل نمایند.

مرکز آبگرم هتل پاتوموان پرنسس بانکوک

در طبقه هشتم هتل واقع شده است، در این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل ماساژ های متنوع، روش های درمانی و ماساژ های جوانسازی و ... را برای میهمانان ارائه می دهد.

رستوران های هتل پاتوموان پرنسس بانکوک

رستوران کنگجو کرین KONGJU KOREAN RESTAURANT

میهمانان می توانند در این رستوران غذا های کره ای خوش طعمی را میل کنند، کنگجو دارای فضایی شیک و مدرن می باشد.

رستوران ترازا ایتالین TERRAZZA ITALIAN RESTAURANT

در فضایی شیک و مدرن غذا های ایتالیایی خوش طعمی برای میهمانان سرو می شود. میهمانان قادر خواهند بود تجربه های بی نظیری را در این رستوران به دست آورند.

رستوران سیتی بیسترو CITI BISTRO

بیسترو غذا های بین المللی خوش طعمی را در وعده های نهار و شام به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو می کند.

کافه تلابی T@LOBBY

در این کافه که در لابی هتل واقع شده است نوشیدنی های متنوع گرم و سرد، میان وعده ها و شیرینی های خوش طعمی برای میهمانان سرو می شود. این کافه مناسب برای ملاقات های کاری می باشد.

از دیگر رستوران ها و کافه های هتل می توان به کافه استدیو، پینگز تائی تکو سی فود، پینگز هاتتاپ، کافه ویستا بار، رستوران ژاپنی تاتسومی و اتاق پیسا اشاره کرد که غذا های خوش طعم را در فضا هایی منحصر به فرد برای میهمانان سرو می نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان      سرویس رفت و آمد فرودگاهی    استخر روباز   اتاق های خانوادگی    اتاق غیر سیگاری ها    کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved