هتل پارسا ریزورت پوکت

پوکت
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پارسا ریزورت پوکت  Paresa Resort Phuket، در منطقه کلیف و میلینرز مایل واقع شده است.  این هتل دارای چشم انداز زیبایی از دریای آندامن می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه است.

هتل پارسا ریزورت دارای ویلا ها و سوئیت های مدرن با تمام مبلمان کامل، استخر خصوصی، حمام بزرگ، اسپرسو ساز، مینی بار شخصی و تلویزیون صفحه تخت می باشند.

در رستوران های  این هتل غذا های اییتالیایی و محلی تایلندی خوش طعمی برای میهمانان سرو می شود.

مرکز آبگرم با ارائه روش های در مانی و ماساژ های متنوع، استخر روباز و استخر های انرژی، مرکز تناسب اندام مجهز، کتابخانه و گالری شخصی جز دیگر خدمات هتل به میهمانان خود می باشد.

مرکز آبگرم هتل پارسا ریزورت

این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل ماساژ های متنوع، انواع روش های درمانی بین المللی و تایلندی، جوانسازی، 5 اتاق دونفره روش درمانی، اتاق بخار، بالکن خصوصی پدیکور، مانیکور، آرایشگاه، اپیلاسیون، یوگا، مدیتیشن و تمرین ذهن برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان می توانند روز فوق العاده و پر از آرامشی را در این مرکز ابگرم بدون تنش های روزانه تجربه نمایند.

اتاق جلسه هتل پارسا ریزورت

با چشم انداز زیبا از دریای آندامن، و تجهیزات مدرن صوتی و تصویری و گنجایش 40 نفر محل مناسبی برای برگزاری جلسات حرفه ای میهمانان می باشد.

مرکز تناسب اندام  هتل پارسا ریزورت

احاطه شده توسط طبیعت بکر گرمسیری و با چشم انداز زیبا از دریای آندامن  محل مناسبی برای تمرین میهمانان می باشد. در این مرکز تناسب اندام انواع تجهیزات لازم برای بدنسازی موجود می باشد.

رستوران های هتل پارسا ریزورت

رستوران دیولو Diavolo

با چشم انداز 270 درجه ای از دریای آندامن و سرو غذا های مدیترانه ای محل مناسبی برای صرف غذا می باشد. این رستوران صبحانه های مدیترانه ای به صورت سلف سرویس ارائه می دهد.

رستوران تالونگ تائی Talung Thai

غذا های سنتی تایلندی را همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می نماید.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان     استخر روباز     اتاق های خانوادگی   سرویس رفت و آمد فرودگاهی    مرکز تناسب اندام مجهز    کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved