هتل اومنی تاور سوخومویت نانا بانکوک

بانکوک
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل اومنی تاور سوخومویت نانا بانکوک  Omni Tower Sukhumvit Nana by Compass Hospitality، واقع شده در نزدیکی خیابان سوخمویت سوی 4 (Sukhumvit Soi 4) می باشد. این هتل تا ایستگاه مترو 10 دقیقه (پیاده) فاصله دارد. اتاق های بزرگ، استخر روباز و اینترنت بی سیم رایگان از امکانات این هتل می باشند.

هنتل اومنی تاور تا مرکز کنوانسیون ملکه سیریکیت 4 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی بانکوک 30 کیلومتر فاصله دارد. استودیو و سوئیت با معماری آسیایی و مبلمان چوبی (چوب های سخت) جز ویژگی های اتاق های این هتل می باشند. از امکانات این هتل می توان به جعبه سپرده ایمنی، چای/قهوه ساز، مایکروویو، یخچال و توستر  اشاره نمود.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام این هتل به ورزش بپردازند و یا در سونا ریلکس کرده و آرام شوند. در هتل اومنی تاور همچنین محل بازی برای اسکواش وجود دارد که میهمانان می توانند در این محل به بازی بپردازند. مساعدت های توری،  سالن زیبایی برای آقایان و خانم ها و پارکینگ رایگان از دیگر امکانات این هتل می باشد که می توان به آن ها اشاره کرد.

این هتل می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی باشد که به کافه های شبانه و خرید علاقه مند هستد.

رستوران هتل اومنی تاور سوخومویت نانا بانکوک 

رستوران اینتک INTEAK RESTUARENT

رستوران اینتک منو گسترده ای را ارائه داده  و از میهمانان می خواهد غذاهای عجیب و غریب هندی را سفارش داده و طعم های جدیدی را تجربه کنند. این رستوران دارای فضایی شیک بوده و زمان خوبی را برای میهمانان خود رقم خواهد زد.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد فرودگاهی     استخر روباز    اتاق های خانوادگی   مرکز تناسب اندام   اتاق غیر سیگاری ها

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved