هتل اوختینسکایا سنت پترزبورگ 

سنت پترزبورگ
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل اوختینسکایا سنت پترزبورگ، Okhtinskaya Hotel، چشم اندازی گسترده از رودخانه ی نوا دارد. کافه ی لابی، اینترنت بیسیم رایگان و حمل و نقل رایگان با اتوبوس به/از ایستگاه قطار موسکوفسکی در فصل تابستان، از جمله ی تسهیلات این هتل 3 ستاره به شمار می روند.

تمامی اتاق های هتل اوختینسکایا ( به جز سوئیت ها )، دارا ی بالکن هستند. هر اتاق اثاثیه ای منحصر به فرد دارد و چشم اندازی از رودخانه، پل بولشئوختینسکی و کلیسا ی اسمولنی ( واقع در رو به روی هتل ) ارئه می دهد.

مهمانان می توانند در 2 رستوران نورگیر هتل اوختینسکایا از صرف غذا های روسی و اروپایی لذت ببرند. دسترسی به اینترنت بیسیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان است.

هتل اوختینسکایا در طبقه ی 13 ام خود بخشی برای تماشا ی مناظر دارد که چشم اندازی فوق العاده از سنت پترزبورگ را نمایان می کند.

پارکینگ رایگان در هتل اوختینسکایا موجود است. ایستگاه اتوبوس اولیتسا تاراسووا 100 متر با هتل فاصله دارد.

منطقه ی کراسنوگواردیسکی برای مسافران علاقه مند به چشم انداز های شهر، بنا های تاریخی و قدم زدن، انتخاب مناسبی می باشد.

 

خدمات و تسهیلات هتل اوختینسکایا سنت پترزبورگ

تفرجگاه ساحلی، مرکز کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، تراس، کانتر پذیرش 24 ساعته، تهویه هوا ی مطبوع، نظافت روزانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، استند میانوعده، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تا شو ( شامل اضافه بها )، تلویزیون، لوازم بهداشتی رایگان، تراس، کافه، خدمات اتاق 24 ساعته، 4 اتاق جلسه، سرویس های راهنما، مساعدت در تهیه ی تور/بلیت، لوازم لباسشویی، آرایشگاه، انبار بار، پرسنل چند زبانه، اتاق های عایق صدا، میز و تلفن.

 

غذا خوری در هتل اوختینسکایا سنت پترزبورگ

می توانید در کافه ی لابی هتل اوختینسکایا از صرف نهار، شام و نوشیدنی لذت ببرید. یک قنادی در هتل وجود دارد که شیرینی ها و کیک های تازه ی بی نظیری را سرو می کند. سالن وسیع رستوران اِسِمبلی با موزاییک های طلایی تزئین شده است و به پل بولشئوختینسکی و کلیسا ی اسمولنی مشرف می باشد. می توانید در سالن نورگیر رستوران اوختینسکی از چشم انداز پل بولشئوختینسکی و رودخانه ی نوا لذت ببرید. رستوران بِچامل دکوراسیون بی اندازه زیبایی دارد. پیتزا فروشی ساموبار انواع پیتزا، پاستا و دسر را ارائه می دهد.

تعداد اتاق ها: 293

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    پارکینگ رایگان    اتاق های خانوادگی    ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها    رستوران    کافه

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های سنت پترزبورگ

 
© 2018 , All Right Reserved