هتل ملیا هانوی

هانوی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

  هتل ملیا هانوی Melia Hanoi، در مرکز شهر و در فاصله 650 متری دریاچه هوان کیم، تئاتر ثانگ لانگ واتر پاپت واقع شده است. کافه، استخر روباز، مرکز آبگرم و پارکینگ رایگان از امکانات هتل می‌باشند.

تمامی اتاق‌های مدرن هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال‌های کابلی، جعبه سپرده امانات، چای/قهوه ساز، روم سرویس 24 ساعته می‌باشند.

میهمانان می‌توانند با هزینه اضافی در مرکز تناسب اندام به شنا پرداخته و به تمرین بپردازند. ارائه ماساژ، سونا، مساعدت توری و مرکز تجاری از امکانات تفریحی هتل می‌باشند.

رستوران ال پاتیو انواع غذاهای بین المللی، اروپایی و آمریکایی را برای میهمانان سرو می‌کند. غذاهای آسیایی، چینی، تایلندی و ویتنامی در رستوران ال ارینتد سرو می‌وند. میهمانان می‌توانند در کافه مارکیو و کاوا نوشیدنی‌های مخصوص را میل کنند.

فاصله هتل تا ترنگ تین پلازا تقریبا 650 متر و تا خانه اپرا هانوی 1/2 کیلومتر است.

اتاق جلسه هتل ملیا هانوی

این هتل دارای چندین اتاق جلسه برای برگزاری انواع جلسات می‌باشد. در اتاق جلسات انواع تجهیزات صوتی و تصویری لازم برای برگزاری جلسات حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌ای وجود دارد.

رستوران‌های هتل ملیا هانوی

رستوران ال پاتیو EL PATIO RESTAURANT

این رستوران شیک غذاهای محلی و بین المللی را برای وعده نهار و شام سرو می‌نماید. رستوران ال پاتیو مناسب جمع‌های خانوادگی و ملاقات‌های دوستانه می‌باشد.

رستوران ال ارینتال EL ORIENTAL RESTAURANT

غذاهای ویتنامی و تایلندی خوش طعم را در فضایی شییک برای میهمانان ارائه می‌دهد. این رستوران دارای لوتوس روم می‌باشد که برای قرارهای خصوصی فراهم شده است.

کافه کاوا CAVA LOUNGE

در کافه کاوا انواع نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمانان سرو می‌‌شود.

کافه ملیا دلی MELIÁ DELI

ملیا دلی انواع نان‌ها، شیرینی‌ها، کیک‌های خوش‌طعم را به عنوان صبحانه و عصرانه برای میهمانان سرو می‌کند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان     استخر شنا        استخر روباز     مرکز تناسب اندام      مرکز سلامتی و آبگرم     ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق‌ها      کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map

دیگر هتل های هانوی

 
© 2018 , All Right Reserved