هتل ماریاندی لارناکا

لارناکا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ماریاندی لارناکا MARIANDY، در نزدیکی دریا واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان به استخر شنا روباز، وان آب داغ، بالکن‌های شخصی با چشم انداز زیبا از دریای مدیترانه و اینترنت بی‌سیم دراماکن عمومی با هزینه اضافی اشاره نمود.

تمامی اتاق‌ها مجهز به فرش، سیستم تهویه هوا، جعبه سپرده امانات، اتاق نشیمن، سشوار، حمام خصوصی با دوش آب و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می‌باشند.

در رستوران هتل صبحانه، نهار و شام به صورت روزانه برای میهمانان سرو می‌شود. روم سرویس نیز برای میهمانان ارائه می‌‌شود.کافه که در نزدیک استخر واقع شده انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند.

از امکانات تفریحی هتل می‌توان به استخر کودکان، مساعدت‌های توری به مکان‌های محلی و توریستی و اینترنت بی سیم رایگان در اماکن عمومی با هزینه اضافی اشاره نمود.

فاصله هتل تا مرکز شهر لارانکا 7 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی لارانکا 15 کیلومتر است. سرویس رفت و آمد فرودگاهی بنا به درخواست میهمانان و با هزینه اضافی فراهم می‌شود. کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های زیادی در نزدیکی هتل واقع شده است.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا        اینترنت بی‌سیم رایگان     ساحل      سرویس رفت و آمد فرودگاهی     پارکینگ رایگان    استخر روباز     کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لارناکا

 
© 2018 , All Right Reserved