هتل مانسینگ پالاس آگرا

آگرا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل مانسینگ پالاس آگرا (Mansingh Palace, Agra) ، در فاصله 1.5 کیلومتری تاج محل واقع شده است. این هتل با چشم اندازی زیبا پذیرای میهمانان می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان به  استخر روباز، مرکز تناسب اندام ، دو رستوران و کافه اشاره کرد.

فاصله این هتل تا ایستگاه قطار آگرا کانت 4 کیلومتر، تا فرودگاه خیره 10 کیلومتر و تا قسمت تاریخی شهر آگرا 5 کیلومتر می باشد. 

تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، کتری برقی، تلویزیون LCD با کانال های متنوع، حمام های خصوصی با دوش آب گرم و سرد می باشند. اتاق های این هتل با طراحی ظریف و زیبا پذیرای میهمانان می باشند. 

پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته در حال خدمت به میهمانان می باشد. خدماتی از قبیل شست و شو، اتوشویی، اتاق جلسه و مساعدت های توری برای میهمانان فراهم می شود.

رستوران شیش ماهال (Sheesh Mahal Restaurant) با چشم انداز زیبایی از استخر و سرو غذا های محلی هندی پذیرای میهمانان می باشد. میهمانان همچنین می توانند غذا های مورد علاقه خود را سفارش داده و در اتاق خود میل نمایند.

تاج گنج (Taj Ganj) انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به معماری تاریخی و بناهای تاریخی می باشد.

 

اتاق جلسه هتل مانسینگ جیپور

این هتل برای میهمانان دو اتاق جلسه را فراهم کرده است. اتاق جلسه راجویلاس کنفرانس حال (Rajvilas Conference Hall) با گنجایش 300 نفر و اتاق جلسه دربار کنفرانس حال (Darbar Conference Hall) با گنجایش 30 نفر با تمام امکانات مدرن پذیرای میهمانان بوده و آماده برگزاری کنفرانس های حرفه ای برای میهمانان می باشد. از امکانات این هتل ها می توان پروژکتور ال سی دی، تخته سفید، لوازم التحریر، دسترسی به اینترنت بی سیم، پدیوم و غیره اشاره کرد. اعضای تیم کارآمد این هتل مشتاق ارائه کمک و پشتیبانی برای میهمانان می باشند.

 

رستوران های هتل مانسینگ جیپور

رستوران شیش ماهال SHEESH MAHAL RESTAURANT

غذا های بین المللی متنوعی را همراه با چشم انداز زیبایی از استخر برای میهمانان سرو می کند. در این رستوران آشپزان ماهری در حال سرویس دهی به میهمانان می باشند. همچنین موسیقی زنده نیز در این رستوران برای میهمانان برگزار می شود.

کافه تکوییلا THE TEQUILA

میهمانان می توانند در این کافه انواع نوشیدنی ها را میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

کافه ریپلز  RIPPLES

در لابی هتل واقع شده و انواع نوشیدنی های متنوع را برای میهمانان سرو می کند.

 

امکانات محبوب هتل

سرویس فرودگاهی / استخر شنا / پارکینگ رایگان / استخر روباز / اینترنت بی سیم / رستوران / کافه  

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آگرا

 
© 2018 , All Right Reserved