هتل لردوس بیچ لارناکا

لارناکا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل لردوس بیچ لارناکا Lordos Beach Hotel، در ساحلی خصوصی در لارانکا بی واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان به بالکن‌های خصوصی با چشم انداز زیبا از دریای مدیترانه، استخر روباز و امکانات برای ورزش‌های آبی  اشاره کرد.

تمامی‌ اتاق‌های هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، یخچال کوچک، تلویزیون با کانال‌های متنوع، باغ خصوصی، عرشه چوبی دارای حمام خصوصی و مینی بار می‌باشند.

ورزش‌های آبی متنوع، غواصی، بادبادک، اسکی رو آب، استخر سرپوشیده، زمین تنیس، باشگاه کودکان، اینترنت ‌بی‌سیم رایگان، کافه و لابی جز امکانات تفریحی این هتل می‌باشند.

 ‌‌‌‌‌‌در 2 رستوران هتل غذاهای مدیترانه‌ای و بین المللی سرو می‌شود. 3 کافه هتل لردوس بیچ لارناکا نیز انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند.

فاصله هتل تا مرکز شهر جایی که میهمانان می‌توانند از قلعه و خرابه های باستانی کییتوم بازدید کنند 15 دقیقه است.

مرکز آبگرم هتل لردوس بیچ لارناکا

این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل سونا، اتاق بخار، ماساژ حرفه‌ای، سالن زیبایی، استخر سرپوشیده بخار و ... را برای میهمانان ارائه می‌دهد. میهمانان زمان مفرحی را در این مرکز آبگرم به دور از تنش‌های روزانه سپری خواهند کرد.

رستوران‌های هتل لردوس بیچ لارناکا

رستوران آتلانتیس ATLANTIS RESTAURANT

محل مناسبی برای صرف صبحانه، نهار و میان وعده است. میهمانان می‌توانند در این رستوران صبحانه مجللی که سرو می‌شود را به صورت سلف سرویس میل کنند. در آتلانتیس بیشتر غذاهای کبابی و گیاهی برای میهمانان سرو می‌شود.

رستوران اشنز OCEANIS RESTAURANT

با چشم انداز زیبا از شهر و سرو غذاهای محلی، فرانسوی و بین المللی پذیرای میهمانان می‌باشد. میهمانان می‌توانند در این رستوران نوشیدنی‌های مخصوص نیز میل نمایند.

در کافه‌های هتل آتلانتیس پول کافه (ATLANTIS POOL)، کافه پوزیدون بیچ (POSEIDON BEACH)، کافه سیرنز لانگ (SIRENS LOUNGE) و کافه ساندک آبزروتوری (SUNDECK OBSERVATORY) انواع نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمنان سرو می‌شود. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه‌ها سپری خواهند نمود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا         اینترنت بی‌سیم رایگان         پارکینگ رایگان        اتاق‌های خانوادگی       استخر شنا سرپوشیده    مرکز تناسب اندام     کافه    ساحل خصوصی

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لارناکا

 
© 2018 , All Right Reserved