هتل لبوا ات استیت تاور بانکوک

بانکوک - سیلوم
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل لِبوا اَت استِیت تاور بانکوک، lebua at State Tower، در ناحیه ی سیلومِ بانکوک و مشرف به رود چائو فرایا واقع شده است. این هتل 5 ستاره ی لوکس دارا ی یک رستوران روی پشت بام است و حمل و نقل رایگان به ایستگاه بی تی اسِ سافان تاکسین ارائه می دهد. مهمانان می توانند از اینترنت بیسیم رایگان که در سراسر هتل موجود است بهره ببرند.

سوئیت های مدرن لبوا ات استیت تاور چشم انداز زیبایی از شهر و رود دارند. تمامی سوئیت ها مجهز به تلویزیون، پخش کننده ی دی وی دی و سرویس های بهداشتی خصوصی بزرگ به همراه لوازم بهداشتی رایگان می باشند. همچنین یک آشپزخانه ی کوچک و یک سالن پذیرایی درون سوئیت ها قرار دارند.

مهمانان می توانند در استخر روباز تالاب مانند شنا کرده یا از خدمات ماساژ آرامش بخش لذت ببرند. هتل لبوا ات استیت تاور بانکوک دارا ی یک باشگاه ورزشی مجهز و یک سونا ی بخار است.

رستوران روباز سیروکو غذا های مدیترانه ای سرو کرده و چشم انداز بی نظیری از شهر دارد. در کافه اسکای نوشیدنی و کوکتل سرو می شود. سلف سرویس صبحانه به صورت روزانه در کافه ی کنار استخرِ موزو ارائه می شود. دیگر گزینه های غذاخوری در هتل لبوا ات استیت تاور شامل رستوران بریز، رستوران مِزالونا و کافه دیستیل می شود.

هتل لبوا ات استیت تاور بانکوک با فرودگاه سووارنابومی تقریبا 35 کیلومتر فاصله دارد.

محله ی بانگ راک برای مسافران علاقمند به مردم خونگرم، گشت و گذار و محیطی دوستانه مکان مناسبی می باشد.

تعداد اتاق ها: 357

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    اتاق های خانوادگی    مرکز آبگرم و سلامتی    مرکز تناسب اندام    ممنوعیت سیگار کشیدن در اتاق ها    پارکینگ رایگان

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved