هتل لمردین مینا سیاحی بیچ دبی

دبی - جمیرا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی (Le Meridien Mina Seyahi Beach Resort & Marina) در جمیرا واقع شده است و تا ساحل 3 دقیقه فاصله دارد، همچنین دارای یک ساحل شنی به مساحت 1200 متر می باشد. این هتل 5 ستاره و لوکس مجهز به چندین استخر شنا در میان باغ های سرسبز، و 5 سالن غذاخوری و سرگرمی می باشد.

اتاق های هتل لمردین دارای دکوراسیون شیک و هوایی مطبوع هستند. همه ی اتاق ها مجهز به اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون صفحه تخت و گاوصندوق می باشند. اتاق ها، چشم اندازی پانورامیک از خلیج فارس و افق دبی را برایتان فراهم می آورند.

امکانات تفریحی در هتل مینا سیاحی شامل یک مرکز ورزش های آبی، و مرکز تناسب اندامِ کلوب مینا می باشد. مهمانان جوان می توانند از کلوب پنگوئن ارائه دهنده ی برنامه های تفریحی، بازی های ساحلی و همچنین دو استخر جداگانه برای کودکان، بهره مند شوند.

مهمانان می توانند از طیف گسترده ی غذاهای کلاسیک و دلچسب بین المللی لذت ببرند. هورایزن ارائه دهنده ی انواع تنقلات و کوکتل در کنار استخر می باشد. برای یک شب شاد، کافه برستی (Barasti) ارائه دهنده ی سرگرمی های زنده می باشد.

هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا تا امارات گلف با اتومبیل 10 دقیقه فاصله دارد. مرکز خرید امارات 8 کیلومتر و فرودگاه بین المللی دبی 31 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.

الصفوح یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به سواحل، آرامش و مواد غذایی است.

 

تفریحات در هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی

استخر و ساحل: هتل دارای 5 استخر برای مهمانان و همچنین استخر سایه بان برای کودکان می باشد. اگر به ساحل اهمیت می دهید، این هتل دارای بلندترین خط ساحلی خصوصی در دبی می باشد.

مرکز تناسب اندام کلاب مینا: باشگاه مینا مجهز به طیف گسترده ای از دستگاه های هوازی و همچنین یک منطقه ی آموزشی می باشد. با کمک تیم حرفه ای باشگاه، تناسب اندام خود را در تعطیلات حفظ خواهید کرد. باشگاه مجهز به سونا، اتاق بخار و استخر می باشد.

مرکز ورزش های آبی: ارائه دهنده ی طیف گسترده ای از ورزش ها شامل اسکی، موج سواری و قایقرانی می باشد.

زمین تنیس: هتل لمردین مینا دارای 4 زمین تنیس مجهز به نور افکن می باشد.

کلوب کودکان: برای اینکه هم کودکان و هم والدین از سفر خود لذت ببرند، کلوب رایگان کودکان هفت روز هفته در دسترس می باشد. این کلوب ارائه دهنده ی بازی ها و فعالیت های متنوع، خدمات نگهداری از کودک، منوی ویژه، و بازی های ساحلی روزانه می باشد. همواره به منظور استراحت والدین، برنامه ای برای سرگرم کردن کودکان وجود دارد.

مرکز آبگرم (واقع در وستین دبی): از آبگرم بهشتی واقع در وستین دبی که در مجاورت هتل واقع شده است لذت ببرید. این مرکز ارائه دهنده ی انواع خدمات درمانی شامل ماساژ، خدمات مربوط به صورت، بدن و... می باشد.

 

رستوران های هتل لمردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا دبی

کافه ساحلی برستی (BARASTI): ارائه دهنده ی غذاهای بین المللی

رستوران فیش (FISH): ارائه دهنده ی غذاهای دریایی

رستوران گورمت بای کی.سی.ال.ای (GOURMET BY KCAL): ارائه دهنده ی غذاهای سالم

لیتست رسپی (LATEST RECIPE): ارائه دهنده ی غذاهای براسری

کافه استخر هورایزن (HORIZON POOL BAR): ارائه دهنده ی میانوعده در روز و غذاهای بین المللی در شب

لتیتیود 25 (LATITUDE 25): ارائه دهنده ی محصولات و دسرهای پخته شده

بانز اند کواز (BUNS & COWS): ارائه دهنده ی انواع برگرها

غذاخوری خصوصی: لحظه های خاص را جشن بگیرید.

تعداد اتاق های هتل:220

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 15:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved