هتل لی فنیکس سوخومویت بانکوک

بانکوک
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل لی فنیکس سوخومویت بانکوک Le Fenix Sukhumvit، تنها 10 دقیقه با ایستگاه قطار هوایی فاصله دارد، این هتل در مکانی پرتردد قرار گرفته و به مراکز خرید و سرگرمی نزدیک می باشد. اینترنت بی سیم رایگان جز امکانات هتل می باشد.

طراحی اتاق های هتل به صورت هنری و به سبک مینی مالیستی می باشد، میهمانان می توانند از پنجره های ال مانند اهتل چشم انداز زیبایی از شهر را تماشا کنند، در این هتل اتاق کار و آینه های آرایشی بزرگ وجود دارد.

مرکز تناسب اندام برای ورزش کردن میهمانان در این اتاق فراهم می باشد.

هتل لی فنیکس ذارای 3 رستوران و کافه است که انواع غذا های بین المللی، محلی و نوشیدنی های مخصوص را سرو می نماید. میهمانان می توانند در کافه ای که در پشت بام این هتل واقع شده است از نوشیدنی های مخصوص و چشم انداز بی نظیری که وجود دارد لذت برده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

رستوران های هتل لی فنیکس سوخومویت

رستوران ال 3 ایتری L3 EATERY

این رستوران با فضای مدرن کلاسیک خود و سرو هر یه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام خوش طعم پذیرای میهمانان می باشد. میهمانان می توانند در این رستوران غذا های متنوعی را میل نمایند.

فلو کافه FLOW CAFÉ

غذا های جدید با طعم های تازه سرو کرده و با فضا رنگی که دارد حس خوبی را به میهمانان القا می کند، در این کافه نوشیدنی های متنوعی نیز برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند زمان مفرحی را در این کافه تجربه نمایند.

امکانات محبوب

اینترنت بی سیم رایگان     سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اتاق غیر سیگاری ها    مرکز تناسب اندام   پارکینگ رایگان   رستوران   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved