هتل کی سی ریزورت اند اور واتر ویلاز سامویی

ساموئی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل کی سی ریزورت سامویی KC Resort & Over Water Villas، فقط 5 دقیقه تا ساحل چاونگ فاصله دارد. مرکزآبگرم خصوصی، حمام در بالکن، چشم انداز زیبا از چاونگ و جزیره‌ای که در همسایگی هتل واقع شده جز امکانات هتل می‌باشند.

تمامی اتاق ‌ها مجهز به اتاق نشیمن بزرگ، حمام خصوصی با دوش آب، تلویزیون صفحه تخت 42 اینچ و مینی بار می‌باشند. بعضی از اتاق‌ها برروی آب و با کفپوش‌های شیشه‌ای ساخته شده‌اند.

استخر روباز، کلاس‌های اروبیک و یوگا، کلاس‌های آشپزی و نقاشی، کافه، تراس برای آفتاب گرفتن و رستوران جز خدمات این هتل می‌باشند.

غذاهای اروپایی و تایلندی در رستوران‌های هتل برای میهمانان ارائه می‌شوند. میهمانان می توانند غذاهای سبک و نوشیدنی‌های مخصوص را در کافه‌های هتل میل نمایند.

این هتل یک استراحتگاه بر روی تپه قرار داده است که میهمانان میتوانند بعد از کوهنوردی به این مکان رسیده و اوقات خوشی را سپری نمایند. در هتل سرویس رفت و آمد رایگان به فرودگاه فراهم شده است. فاصه هتل کی سی تا فرودگاه بین المللی ساموئی 15 دقیقه است.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی‌سیم رایگان   استخر روباز   اتاق‌های خانوادگی    سرویس رفت و آمد فرودگاهی    مرکز تناسب اندام     کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ساموئی

 
© 2018 , All Right Reserved