هتل کالیما ریزورت اند اسپا پوکت

پوکت
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل کالیما ریزورت اند اسپا پوکت Kalima Resort & Spa، تنها 5 دقیقه تا پاتونگ و ساحل کامالا فاصله دارد. از امکانات این هتل می توان به سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، سکو پرش در استخر هتل، مرکز آبگرم ، سرویس رفت و آمد رایگان 3 بار در روز اشاره نمود.

هتل کالیما ریزورت تنها 5 دقیقه تا مرکز خرید جانگسیلون  و 30 دقیقه تا فرودگاه بین المللی پوکت فاصله دارد.

اتاق های هتل با مبلمان مجهز چیده شده می باشند. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع، مینی بار، حمام خصوصی با وان حمام  می بلشند. تمامی اتاق های هتل با چشم انداز زیبا از دریا پذیرای میهمانان می باشند.

 پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی می باشند. از دیگر خدمات هتل می توان به خدمات شست و شو، سرویس رفت و آمد رایگان، مساعدت های توری، امکانات برای برگزاری جلسات و محل بازی سرپوشیده کودکان اشاره کرد.

رستوران ملیکا تراس به صورت 24 ساعته غذا های تایلندی و اروپایی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان قادر خواهند بود نوشیدنی های مخصوص را در کافه های هتل میل کرده و زمان مفرحی راسپری نمایند.

مرکز آبگرم هتل کالیما ریزورت اند اسپا

در این مرکز آبگرم انواع روش های درمانی و ماساژ های متنوع برای میهمانان ارائه می شود، میهمانان می توانند زمان پر از آرامشی را در این مرکز آبگرم تجربه نمایند.

رستوران های هتل کالیما ریزورت اند اسپا پوکت

رستوران ملیکا تراس MALIKA TERRACE

غذا های محلی و بین المللی در فضایی آزاد برای میهمانان سرو می شود، میهمانان می توانند علاوه بر صرف غذا های خوش طعم از منظره فوق العاده این رستوران لذت ببرند.

رستوران تاهی تیست THAI TASTE

در این رستوران غذا های تایلندی خوش طعم برای میهمانان سرو می شود، تاهی تیست با چشم انداز زیبایی که دارد پذیرای میهمانان می باشد.

کافه لیما راک LIMA ROCK

نوشیدنی های مخصوص و متنوعی سرو کرده و زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می زند.

کاف تریوز پول TRIO'S POOL

در این کافه کنار استخر نوشیدنی های مخصوص همراه با میوه برای میهمانان سرو می شود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز  سرویس رفت و آمد رایگان     مرکز تناسب اندام مجهز   پارکینگ رایگان    کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved