هتل جمیرا کریک ساید دبی 

دبی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل جمیرا کریک ساید دبی (Jumeirah Creekside Hotel)، با چشم انداز زیبایی از دبی و اتاق های مدرن، دسترسی آسان به پارک آبی وایلد وادی و ساحل خصوصی جمیرا یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت  می باشد. از امکانات این هتل می توان به 2 استخر روباز، 5 رستوران شیک و به روز، مرکز تناسب اندام، مرکز آبگرم و سلامتی و اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

تمامی اناق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، میز کار، مساعدت های توری می باشند. میهمانان دسترسی نامحدود به پارک آبی نیز خواهند داشت.

میهمانان می توانند از غذا های بین المللی که در رستوران ها و کافه های هتل سرو می شود لذت ببرند. نوشیدنی های مخصوص نیز در لابی و کافه بر روی پشت بام برای میهمانان سرو می شود.

یک زمین تنیس و دو زمین اسکواش در این هتل برای میهمانان فراهم شده است، فاصله این هتل تا زمین گلف دبی فقط 10 دقیقه می باشد.

فاصله هتل جمیرا کریک ساید تا فرودگاه بین المللی 5 دقیقه و تا گلد سوک دبی 15 دقیقه می باشد. سرویس رفت و آمد رایگان به مقصد پارک آبی وایلد وادی و ساحل جمیرا برای میهمانان وجود دارد. در این هتل پارکینگ خصوصی نیز برای استفاده میهمانان فراهم شده است.

 

اتاق جلسه هتل جمیرا کریک ساید

دارای جدید ترین و پشرفته ترین امکانات لازم برای برگزاری جلسات شما می باشد. این اتاق برای برگزاری انواع جلسات مناسب می باشد.

 

مرکز آبگرم هتل جمیرا کریک ساید

مکانی برای به آرامش رسیدن میهمانان می باشد که می تواند ذهن، روح و جسم را تازه و با طراوت کند. خدماتی که این مرکز آبگرم برای میهمانان ارائه می دهد شامل برنامه های فیتنس، باشگاه سلامتی، اتاق های ماساژ، اتاق های روش های درمانی متفاوت برای زوج ها و مجرد ها و ... می باشد.

 

رستوران های هتل جمیرا کریک ساید

رستوران پلومریا PLUMERIA

دارای محیطی آرام و مدرن است که غذا های سالم و سبک را برای میهمانان سرو می کند.

رستوران نوماد NOMAD

با طراحی زنده و شادی که دارد غذا های خوش طعمی را برای میهمانان سرو می کند، میهمانان می توانند در ابن رستوران غذا های خوش طعمی را میل کرده و تجربه جدیدی را داشته باشند.

کافه کوبا CU-BA

بر روی پشت بام واقع شده و با چشم انداز زیبایی از دبی به همراه سرو نوشیدنی های متنوع پذیرای میهمانان خواهد بود. این کافه دارای دو فضا بسته و باز بوده و محل مناسبی برای ریلکس کردن می باشد.

کافه کریمسون گالری CRIMSON GALLERY

در قلب هتل واقع شده و مکانی عالی برای رسیدن به آرامش می باشد میهمانان قادر خواهند بود در یک روز شلوغ کاری به این کافه مراجعه کرده و از قهوه و چای لذیذ این کافه لذت ببرند.

کافه رستوران اسپانا ESPAÑA RESTAURANT AND BAR

این رستوران اسپانیایی با محیط زنده و شادی که دارد غذا های محلی اسپانیایی و نوشیدنی های مخصوصی برای میهمانان ارائه می دهد. اسپانا دقیقا حس حضور در کشور اسپانیا را به میهمانان القا می کند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / استخر شنا / اتاق های خانوادگی /  مرکز تناسب اندام / مرکز سلامتی و آبگرم / کافه / زمین تنیس

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved