هتل جتوینگ کلمبو

ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل جتوینگ کلمبو Jetwing Colombo Seven، در قلب کلمبو واقع شده است، این هتل با سفارت آمریکا تقریبا 2 کیلومتر فاصله دارد. هتل جتوینگ ارائه دهنده امکاناتی از قبیل  استخر و تراس روباز، اینترتنت بی سیم، پارکینگ رایگان و همچنین مرکز آبگرم هستند. میهمانان می توانند از غذا های خوش طعم رستوران های این هتل لذت ببرند. 

تمامی اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه هوا، تلویزیون های LCD با کانال های متنوع، مکان های مخصوص برای مدیتیشن، چای/قهوه ساز، حمام های شخصی و همچنین سونا و لوازم آرایش رایگان می باشند. میز های پذیرش 24 ساعته در حال خدمت به مسافران خواهند بود.

هتل جتویمگ کلمبو با استادیوم پرماداسا (Premadasa) 6/2 کیلومتر، بیمارستان اسیری (Asiri) 6/2 کیلومتر و با فرودگاه 29 کیلومتر فاصله دارد.

مرکز آبگرم هتل جتوینگ کلمبو 

مرکز آبگرم جتوینگ ارائه دهنده ماساژ کامل تمام بدن و جلسات زیبایی درمانی می باشند. از دیگر امکانات این مرکز آبگرم می توان به اتاق های ماساژ دو نفره و تک نفره اشاره نمود. میهمانان می توانند دراین مرکز آبگرم ریلکس کرده و تنش ها را از خود دور کنند. مرکز آبگرم یک پکیج رمانتیک نیز به زوج ها هدیه می دهد.

رستوران ها های هتل جتوینگ کلمبو 

برای تمامی فضاها و جو ها از قبیل قرار های دوستانه، صرف شام با خانواده، قرار های رمانتیک و جلسه های کاری در این هتل، رستوران وجود دارد. میهمانان می توانند با در نظر گرفتن جو، رستوران مورد نظر را در این هتل انتخاب کنند. همه رستوران های موجود در این هتل غذا های معروف و خوش طعم سرو می کنند.

امکانات محبوب این هتل 

سویس فرودگاه رایگان    اینترنت بی سیم رایگان     رستوران    پارکینگ رایگان    کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 10:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Studio

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های

 
© 2018 , All Right Reserved