هتل اینترکنتینانتال بانکوک

بانکوک - پراتونام
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل اینترکنتینانتال بانکوک  InterContinental Bangkok، در 200 متری ایستگاه قطار هوایی چیتلوم واقع شده  است. از امکانات هتل می توان به مرکز آبگرم، استخر روباز و 5 رستوران اشاره نمود.

فاصله هتل تا مراکز خرید سنترال ورد پلازا (Central World Plaza) و گایسون پلازا (Gaysorn Plaza) 5 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی سوورنابوهمی 23 کیلومتر می باشد.

اتاق عای مدرن هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، پنجره های بزرگ دوجداره با چشم انداز زیبا از شهر، تلویزیون های صفحه تخت با کانال های کابلی و متنوع و دستگاه پخش کننده دی وی دی می باشند.

مرکز تناسب اندام با برگزاری کلاس هایی مانند پوگا، مرکز آبگرم  با ارائه خدماتی از قبیل ماساژ و فیشال  جز دیگر خدمات هتل می باشند.

رستوران های هتل غذا های غربی، بین المللی، ایتالیایی و چینی را برای میهمانان ارائه می دهد. استعمال دخانیات در دو کافه موجود در هتل مجاز می باشد.

این هتل برای علاقه مندان به خرید و رستوران های متعدد بسیار مناسب می باشد.

مرکز آبگرم هتل اینترکنتینانتال بانکوک 

در این مرکز آبگرم انواع روش های درمانی و ماساژ های متنوع برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند آرامش بی نظیری را به دور از تنش ها و استرس های روز مره در این مرکز آبگرم تجربه نمایند.

اتاق جلسه هتل اینترکنتینانتال بانکوک 

هتل اینترکنتینانتال یکی از بزرگترین اتاق جلسات در شهر بانکوک را دارد. این هتل دارای 22 اتاق جلسه بزرگ می باشد که میهمانان می توانند جلسات مختلف را در اتاق های مخصوص به خود برگزار نمایند.

رستوران های هتل  اینترکنتینانتال بانکوک 

کافه رستوران فایر پلیس گریل FIREPLACE GRILL

در این رستوران غذا های دریایی و کبابی همراه با نوشیدنی مخصوص برا ی میهمانان سرو می شود، میهمانان قادر خواهند بود در این رستوران تجربه های نوینی و دلپذیری داشته باشند.

رستوران اسپرسو ESPRESSO

غذاهای چینی، مدیترانه ای و ژاپنی خوش طعمی در این رستوران برای میهمانان سرو می شود. اسپرسو دسر های خوش طعمی نیز سرو می کند.

کافه بالکنی لانگ اند هیومیدر سیگار کافه BALCONY LOUNGE & HUMIDOR CIGAR

بالکنی لانگ از صبح تا ظهر نوشیدنی های مختلف و میان وعده های سبک سرو کرده و از بعد از ظهر تا غروب نیز نوشیدنی های سرد گرم همراه با شیرینی های خوش طعم سرو می نماید. هنگام شب نیز در این کافه  انواع نوشیدنی ها همراه با موسیقی زنده برای میهمانان ارائه شده و زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می زند.

از دیگر رستوران ها و کافه های هتل اینترکنتینانتال می توان به سامر پلیس (SUMMER PALACE) و تئو میو ایتالین کیچن (THEO MIO-ITALIAN KITCHEN) اشاره نمود که غذا های بین المللی و محلی و ایتالیایی به همراه نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می کنند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    سرویس رفت و امد فرودگاهی    استخر روباز    اینترنت بی سیم رایگان    اتاق غیر سیگاری ها   مرکز تناسب اندام هتل   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved