هتل حیات ریجنسی بلگراد

بلگراد
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل حیات ریجنسی بلگراد  Hyatt Regency Belgrade، در منطقه تجاری نوی بوگراد و بین فرودگاه بوگراد واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان به رستوران، مرکز آبگرم لوکس، اینترنت رایگان و اینترنت پرسرعت (با هزینه اضافی) اشاره نمود.

تمامی اتاق‌های هتل به صورت ظریف تزیین شده و دارای چشم انداز زیبا از شهر و پارک می‌باشند.

در رستوران‌های هتل انواع غذاهای بین المللی به همراه شیرینی و نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمانان سرو می‌شود. در رستوران‌های هتل موسیقی زنده بای میهمانان پخش می‌شود.

کافه ریجنسی در دو طبقه بالا هتل واقع شده و با 65 اتاق و سوئیت خدمات متنوعی را برای میهمانان ارائه می‌کند.

مرکز تناسب اندام، مرکز آبگرم، سونا، اتاق بخار، مرکز تناسب اندام، روش‌های درمانی و ماساژهای متنوع، تراپی‌های حرفه‌ای (با هزینه اضافی) جز امکانات تفریحی هتل می‌باشند.

فاصله هتل تا فرودگاه بوگراد 15 دقیقه و تا شهر فدیمی تقریبا 2 کیلومتر است. پارکینگ خصوصی رایگان در هتل برای میهمانان فراهم شده است.

رستوران‌های هتل حیات ریجنسی

رستوران موتروپولیتن گریل Metropolitan Grill

در لابی واقع شده و غذاهای کبابی، بین المللی و صرب را برای میهمانان سرو می‌کند. میهمانان می‌توانند صبحانه‌های متنوع را به صورت سلف سرویس و منو سفارش داده و میل کنند.

رستوران تی هاوس Tea House

در این رستوران وعده‌های غذایی سبک برای نهار سرو می شود. میهمانان می‌توانند در این مکان نوشیدنی های داغ نیز میل کنند.

کافه Café

در لابی واقع شده و انواع نوشیدنی های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند کرد.

روم سرویس Room Service

میهمانان می‌توانند غذاهای مورد علاقه خود را به صورت 24 ساعته سفارش داده و در اتاق خود به صورت خصوصی میل کنند. این رستوران نوشیدنی‌های مخصوص نیز برای میهمانان فراهم می‌کند.

امکانات محبوب هتل

پارکینگ     اینترنت بی‌سیم رایگان     مرکز سلامتی و تناسب اندام     سرویس رفت و آمد رایگان     سرویس رفت و آمد رایگان    استخر شنا     اجازه ورود حیوانات خانگی    ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق‌ها    مرکز تناسب اندام مجهز      

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
 
© 2018 , All Right Reserved