هتل زینگ پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل زینگ پاتایا Hotel Zing، تا ساحل 8 دقیقه (پیاده) و تا خیابان واکینگ و ساحل پاتایا 10 دقیقه فاصله دارد. از خدمات این هتل می توان به سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ رایگان، استخر شنا، مساعدت های توری و ارائه ماساژ اشاره کرد.

هتل زینگ پاتایا تا بخش مرکزی فستیوال 15 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی سووارنابوهامی (Suvarnabhumi)  45 دقیقه فاصله دارد.

تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون های صفحه تخت، جعبه سپرده امانات، یخچال، حمام با وسایل آرایشی و بهداشتی رایگان و در بعضی از اتاق ها دارای چای ساز می باشد.

پذیرش 24 ساعته به همراه کارکنان که به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشند در این هتل وجود دارد.

رستوران ها و کافه های هتل غذا های اروپایی و محلی را به صورت شبانه روزی برای میهمانان سرو می کنند، همچنین روم سرویس برای سفارش غذا ها نیز برای میهمانان وجود دارد.

مرکز آبگرم زفورا هتل زینگ پاتایا

مرکز آبگرم  زفورا (Zphora) ذهن، روح و جسم میهمانان را به آرامش می کشاند. در این مرکز آبگرم مجهز خدماتی از قبیل انواع ماساژ ها، آب درمانی، 14 اتاق های ویژ و معمولی برای روش های درمانی متفاوت، خدماتی برای جوانسازی، 6 اتاق خصوصی ماساژ و درمانی برای زوج ها، کافه و ... را برای میهمانان ارائه می دهند.

مرکز تناسب اندام هتل زینگ پاتایا

میهمانان می توانند در این مرکز آبگرم مجهز به تمرین بپردازند، تمام تجهیزات لازم برای انجام  تمرینات دفاعی و بدن سازی در این باشگاه برای میهمانان فراهم شده است. همچنین در این مرکز تناسب اندام  برای میهمانان نوشیدنی های سالم و میان وعده های سبک سرو می گردد.

رستوران های هتل زینگ پاتایا

کافه فریگ  CAFFE FRIGG

میهمانان می توانند در این رستوران میان وعده ها و دسر های خوش طعمی را میل نمایند فضا شیک و شاد این کافه تجربه جالبی را برای میهمانان رقم خواهد زد.

کافه بیز CAFFE BIZ

این کافه مناسب برای قرار های کاری می باشد، فضا مدرن و شیک رستوران مناسب برای قرار های کاری و رسمی می باشد. میهمانان قادر خواهند بود میان وعده های سبک و نوشیدنی های متنوع را از این کافه سفارش داده و میل نمایند.

رستوران اسکارلت SCARLET

این رستوران غذا های دریایی را برای میهمانان سرو می کند، در ایمن رستوران غذا های آسیایی نیز سرو می شود، غذا های استرالیایی و کبابی نیز جز منو این رستوران قرار می گیرند. اسکارلت به بهشت دوستداران غذا های دریایی معروف است.

رستوران چی فان CHI FAN

میهمانان می توانند در این رستوران شیک و مدرن غذا های آسیایی را سفارش داده و میل کنند.

رستوران دسین DESSIN

دارای فضای مدرن و شیک بوده که  غذا های آسیایی و محلی را برای میهمانان سرو می کند در این رستوران غذا های کبابی نیز برای میهمانان سرو می شود.

کافه دازله لانگ DAZZLE LOUNGE

مکانی شیک و زیبا است که برای به  آرامش رسیدن نیز انتخاب مناسبی می باشد. میهمانان می توانند در این کافه نوشیدنی ها و دسر های خوش طعمی را سفارش دهند. منو این رستوران به صورت روزانه تغییر می کند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا   اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز   پارکینکگ رایگان     رستوران  روم سرویس   کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved