هتل سان کلاب بدروم

بدروم - گومبت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سان کلاب بدروم (Hotel Sun Club)، به اندازه ی 1 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 4 ستاره که دقیقا در کنار دریا، در مرکز گومبت واقع شده است، شامل ساحلی خصوصی، یک استخر روباز بزرگ و یک مرکز آبگرم به همراه حمام ترکی می شود. در بخش های عمومی هتل سان کلاب گومبت دسترسی به اینترنت بی سیم، رایگان است.

اتاق های هتل سان کلاب مجهز به مینی یخچال، تهویه هوا ی مطبوع و تلویزیون هستند. در سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها لوازم بهداشتی رایگان و یک سشوار قرار دارد.

رستوران سفارشی هتل سان کلاب هر یکشنبه غذا های دریایی بین المللی سرو می کند و شما می توانید غذا ی خود را در هوا ی آزاد در ساحل یا در فضا ی سرپوشیده ای با چشم انداز استخر و دریا میل نمایید. می توانید در تراس هتل سان کلاب، در چشم اندازی گسترده از خلیج گومبت، از صرف نوشیدنی های گوارا لذت ببرید.

پس از ورزش در بدنسازی هتل سان کلاب، در سونا یا جکوزی مرکز آبگرم به استراحت بپرداید. سرویس های لباسشویی و خدمات اتاق در هتل سان کلاب ارائه می شوند. یک زمین بازی کودکان در هتل وجود دارد. کافه های محلی تنها چند قدم با هتل سان کلاب فاصله دارند.

فرودگاه میلاس بدروم در 40 کیلومتری هتل سان کلاب قرار گرفته است. هتل در صورت درخواست شما، با دریافت اضافه بها سرویس حمل و نقل به فرودگاه ارائه می دهد.

 

خدمات و تسهیلات هتل سان کلاب بدروم

هتل سان کلاب بدروم ساحلی خصوصی در مرکز خلیج بدروم دارد. وسایل نقلیه ی عمومی جهت انتقال به هتل در همه جا یافت می شوند. مینی بوس های شهری هر 10 دقیقه قابل دسترسی هستند و سرویس تاکسی هتل سان کلاب بدروم به صورت 24 ساعته ارائه می شود. در صورت تمایل برای مهمانان سرویس حمل و نقل به فرودگاه تدارک دیده می شود. رستوران سفارشی، کافه اسنک استخر، کافه ی ساحلی و کافه ی تراس هتل سان کلاب بدروم آماده ی پذیرایی از شما هستند. حمام ترکی و سونا از دیگر تسهیلات هتل به شمار می روند. سرویس 24 ساعته ی اینترنت بی سیم در لابی هتل سان کلاب بدروم عرضه می شود.

 

غذا خوری در هتل سان کلاب بدروم

رستوران سفارشی هتل سان کلاب در ساحل قرار دارد و غذا های دریایی و بین المللی سرو می کند. می توانید غذا ی خود را در فضا ی روباز و سرپوشیده میل نمایید. از صرف نوشیدنی در کافه ی استخر، کافه ی رستوران، کافه اسنک و کافه ی پشت بام لذت ببرید.

 

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / اینترنت بی سیم رایگان / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ / ساحل خصوصی

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Standard Garden View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Family Room with Garden View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بدروم

 
© 2018 , All Right Reserved