هتل ماری گلد جیپور

جیپور
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ماری گلد جیپور (Hotel Marigold Jaipur)، در فاصله 2 کیلومتری محله چوخی دهانی (Chokhi Dhani) قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز، مرکز تناسب اندام و دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون های صفحه تخت با کانال های متنوع، مینی بار، صندوق، حمام های خصوصی با دوش آب، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان همچنین سشوار می باشد.

برای آسایش میهمانان پذیرش هتل به صورت  24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد. از امکانات دیگر این هتل می توان به خدمات مساعدت های توری، شست و شو و اتو کشی لباس ها اشاره کرد.

این هتل در 19 کیلومتری حوا ماهال (Hawa Mahal) تاریخی، در 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی جیپور، در 16 کیلومتری ایستگاه اتوبوس سندی کمپ و در 18 کیلومتری ایستگاه قطار جیپور قرار گرفته است.

رستورانی که در پشت بام هتل واقع شده غذا های هندی سرو کرده در حالی که کافه موجود در این هتل غذا های بین المللی سرو می کند. پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد.

 

اتاق جلسه هتل ماری گلد جیپور

میهمانان می توانند جلسات حرفه ای را در این اتاق جلسه تجربه کنند، در این اتاق جلسه تیم حاذق برای کمک به برگذاری هر چه بهتره جلسات کمک می کنند. از امکاناتی که در این هتل برای میهمانان ارائه می شود می توان به تجهیزات صوتی / تصویری، تنظیم صوتی و تصویری وعده های غذایی، اتصال به اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

 

رستوران های هتل ماری گلد جیپور

رستوران کافه  The Café

میهمانان می توانند در این رستوران غذا های راجاستانی (rajasthani) خوش طعمی را میل کنند.

رستوران روف تاپ Rooftop Restaurant

رستوران روف با سرو قهوه و کیک در فضا باز و با چشم انداز حیرت انگیز پذیرای میهمانان می باشد.

کافه Café

انواع نوشیدنی ها را سرو کرده و زمان مفرحی را برای میهمانان فراهم می کند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / استخر شنا / پارکینگ رایگان / استخر روباز / رستوران / مرکز تناسب اندام / کافه  

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های جیپور

 
© 2018 , All Right Reserved