هتل اسپادانا اصفهان

اصفهان
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل اسپادانا، همسایه زیبای زاینده رود در اصفهان

یکی از هتل های سه ستاره و معروف شهر زیبای اصفهان که اقامتی مقرون به صرفه را پیش روی مسافران این شهر زیبا و تاریخی کشورمان قرار می دهد و طرفداران بسیاری در میان گردشگران دارد، هتل اسپاداناست. این هتل در 4 طبقه و در سال 1373 آغاز به کار کرده اما بارها مورد بازسازی قرار گرفته است که آخرین بار آن به پاییز سال 99 برمی گردد. این هتل در مجاورت سی و سه پل قرار گرفته است و همین که چشم انداز آن زاینده رود زیباست کافی است تا اینجا انتخاب بسیاری از مسافران اصفهان باشد. اگر قصد سفر به شهر زیبای اصفهان و اقامت در این هتل محبوب و شناخته شده را دارید با ما همراه شده و با امکانات و خدمات هتل 3 ستاره اسپادانا بیشتر آشنا شوید.

اتاق های هتل اسپادانا

این هتل دارای 32 اتاق شامل اتاق های استاندارد دو و سه تخته است که در طبقه اول و دوم هتل قرار گرفته اند. این اتاق4 ها امکانات متعددی را در خود جای داده اند که از جمله آنها می توان به روم سرویس 24 ساعته، تلویزیون، مبلمان، یخچال، تلفن، اینترنت پرسرعت، تهویه مطبوع، حمام اختصاصی و ... اشاره کرد.

امکانات و خدمات عمومی هتل

هتل 3 ستاره اسپادانا امکانات مناسبی را هم به اقامت کنندگان خود رائه می دهد که از جمله آنها می توان به اینترنت پرسرعت، پارکینگ اختصاصی، خدمات لاندری، سیستم اعلام و اطفاء حریق و ... اشاره کرد.

معماری زیبای این هتل یکی دیگر از دلایل محبوبیت ان در میان گردشگران است. سازندگان هتل اسپادانا فراموش نکرده اند تا رد پای معماری اصفهان را در جای جای این هتل برای شما به یادگار بگذراند. اینجا هم مانند شهر، ترکیب جذابی از معماری مدرن و سنتی است. در معماری هتل تصمیم بر آن بوده است که از نمای بیرونی تا اتاق شما و چشم انداز زیبای سی و سه پل به شما یادآوری کنند اینجا اصفهان است، شما در نصف جهان اقامت دارید.

موقعیت مکانی و دسترسی به اماکن گردشگری

هتل اسپادانا در همسایگی زاینده رود قرار گرفته و موقعیت مکانی بسیار خوب در مرکز شهر اصفهان از جمله دلایل محبوبیت آن در میان گردشگران است. این هتل دسترسی مناسبی را به جاذبه های تاریخی این شهر برای میهمانان خود فراهم می کند از جمله این جاذبه ها می توان به میدان نقش جهان و کاخ چهلستون اشاره کرد.

رستوران و کافی شاپ

این هتل دارای یک رستوران و یک کافی شاپ است که اقامت در هتل اسپادانا را به تجربه ای لذت بخش تر برای گردشگران تبدیل می کنند. در رستوران هتل با محیطی آرام بخش و جذاب انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی سرو می شود و در کافی شاپ هتل هم می توان انواع نوشیدنی ها و دسرهای فوق العاده را امتحان کرد.

فاصله هتل اسپادانا با برخی جاذبه های شهر اصفهان

سی و سه پل .... 626 متر

پل خواجو .... 2522 متر

فرودگاه اصفهان .... 29132 متر

ایستگاه مترو سی و سه پل .... 1397 متر

برخی امکانات هتل به اختصار

*اینترنت پرسرعت      *رستوران        *کافی شاپ       *پارکینگ اختصاصی

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

دو تخته تویین

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

سه تخته

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

چهار تخته

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های اصفهان

 
© 2018 , All Right Reserved