هتل هالیدی این اکسپرس سیام بانکوک

بانکوک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل هالیدی این اکسپرس سیام بانکوک، Holiday Inn Express Bangkok Siam، به شما وعده ی تعطیلاتی نوین را می دهد. این هتل با ایستگاه اسکای تِرِین نَشنال استادیوم به اندازه ی یک پیاده روی 2 دقیقه ای فاصله دارد. برای رسیدن به مرکز خرید اِم بی کِی لازم است مسافت 200 متر طی شود. هالیدی این اکسپرس سیام  دارا ی یک مرکز تناسب اندام و اتاق های شیک به همراه اینترنت بیسیم رایگان می باشد.

کف همه ی اتاق ها با موکت نرم پوشیده شده است. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون 32 اینچی با صفحه نمایش تخت، یخچال و میز تحریر ارگونومیک می باشند. سرویس های بهداشتی خصوصی دارا ی دوش های پرتابی ( ماساژ جت ) هستند.

هتل هالیدی این اکسپرس سیام تا موزه ی خانه ی جیم تامسون 300 متر و تا مرکز خرید سیام پاراگون 500 متر فاصله دارد. همچنین مجسمه ی وات فو ( بودا ی خمیده ) و مجسمه ی وات پرا کاو ( بودا ی زمردین ) در فاصله ی 5 کیلومتری هتل قرار دارند.

مهمانان هتل هالیدی این اکسپرس سیام می توانند در کانتر تور هماهنگی های مربوط به گشت و گذار های روزانه و اجاره ی ماشین را انجام دهند. همچنین یک مرکز تجاری، سرویس لباسشویی و پارکینگ رایگان در هتل وجود دارند.

رستوران گِرِیت روم در طبقه ی هفتم غذا های بین المللی سرو می کند. این رستوران دارا ی کافه صبحانه ی اکسپرس است که صبحانه های بسته بندی شده ارائه می دهد. همچنین در این مکان یک کافه و یک ماشین فروش خودکار ( وِندینگ ماشین ) وجود دارند.

برای مسافرانی که به خرید، خرید لباس و غذا علاقه دارند، فایا تای انتخاب مناسبی است.

تعداد اتاق ها: 300

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    مرکز تناسب اندام    ممنوع بودن سیگار کشیدن در اتاق ها    پارکینگ رایگان    رستوران    تسهیلات مخصوص مهمانان دارا ی معلولیت  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved