هتل حبتور پالاس ال اکس آر هتل و ریزورت دبی

دبی - شیخ زائد
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سنت رجیس دبی (St. Regis Dubai) واقع در جاده ی شیخ زائد دارای سکوی فرود هلیکوپتر می باشد و ارائه دهنده ی اتاق های لوکس در شهر ال هبتور است و اولین اقامتگاه متحد شهری می باشد. مهمانان همچنین می توانند از اینترنت رایگان در سراسر هتل لذت ببرند.

تمامی اتاق ها و سوییت های وسیع موجود در هتل سنت رجیس دبی بسیار شیک دکور شده اند. اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، کمد و سرویس بهداشتی وسیع می باشند. خدمات 24 ساعته مستخدم شخصی برای درخواست های ویژه ی مهمانان در دسترس می باشد.

هتل سنت رجیس دبی دارای هشت رستوران متمایز نظیر فرانسوی Brasserie Quartier و خانه استیک J&G، می باشد. مهمانان می توانند از صبحانه های جمعه و همچنین چای عصرگاهی لذت ببرند.

هتل سنت رجیس همچنین مجهز به آبگرم ایریدیوم تصفیه شده می باشد که مهمانان می توانند از درمان های آرامش بخش لذت ببرند. مهمان می تواند از مرکز تناسب اندام و یا یکی از 8 اتاق جلسه کاملا مجهز استفاده کنند.

فاصله هتل تا آبنمای دبی، برج خلیفه و مرکز خرید دبی ، کمتر از 10 دقیقه می باشد. JBR به اندازه 30 دقیقه پایینتر از بزرگراه به سمت جنوب قرار گرفته و بازار طلای دیره به اندازه 30 دقیقه به سمت شمال همان بزرگراه می باشد. نزدیکترین فرودگاه به هتل سنت رجیس فرودگاه دبی می باشد که 13 کیلومتر تا آن فاصله است. پارکبان رایگان در محل موجود می باشد.

 

امکانات هتل سنت رجیس دبی

آبگرم ایریدیوم: این مرکز آبگرم دارای شش اتاق خدمات (سه اتاق بانوان و سه اتاق آقایان)، دو حمام، دو منطقه ی مجزا برای خانم ها و آقایان شامل سونای بخار و سونای خشک می باشد. مرکز آبگرم هتل بر با ارزش ترین چیز یعنی زمان ، تمرکز دارد.

استخر روباز: دو استخر رو باز بر روی بام هتل که در میان گیاهان سبز شاداب قرار گرفته اند به استراحت و بازیابی انرژی بپردازید، همچنین می توانید از سرویس های شخصی خدمه ی استخر بهره مند شوید. خدمات رایگان نیز نظیر تکه های میوه، مزه های متنوع، کرم های ضد آفتاب، حوله و غیره در طول روز ارائه می شوند.

 

رستوران و کافه های هتل سنت رجیس دبی

زستوران استیک جِی & جی (J&G Steakhouse): ارائه دهنده ی استیک

رستوران براسریا کوآرتیر (Brasserie Quartier): ارائه دهنده ی غذاهای فرانسوی

کافه ی سنت رجیس (St. Regis): ارائه دهنده ی انواع کوکتل

کافه ی سیدرا (Sidra): ارائه دهنده ی منوی کافه هتل

شمپین لانج (CHAMPAGNE LOUNGE): ارائه دهنده ی منوی کافه هتل

له پاتیو (LE PATIO): ارائه دهنده ی منوی کافه هتل

کافه فلوری (Cafe Fleuri): ارائه دهنده ی قهوه

باغ پشت بام (The Roof Gardens)

تعداد اتاق های هتل: 234

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Grand Deluxe

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved