هتل گرند پارک لارا آنتالیا

آنتالیا - لارا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گرند پارک لارا آنتالیا (Grand Park Lara Hotel)، به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی از ساحل قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره ی آل اینکلوسیو تنها 200 متر با ساحل خصوصی خود فاصله دارد. اتاق های هتل گرند پارک لارا به تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار مجهز می باشند. 2 استخر روباز با سرسره های آبی، یک استخر کودکان و تسهیلات مرکز آبگرم، شماری از امکانات هتل هستند.

اتاق های هتل گرند پارک لارا با اثاثیه ی مدرن تزئین گشته اند و شامل یک سرویس بهداشتی خصوصی با امکانات رایگان می شوند. تمامی اتاق ها مجهز به یک صندوق هستند و چشم اندازی از شهر، باغ یا دریا ارائه می دهند.

غذا ها و خوراک های ترکی و بین المللی هر روز در وعده های صبحانه، نهار و شام به صورت سلف سرویس سرو می شوند. می توانید در طول روز از سرویس نان پیتا، بستنی، قهوه و کیک لذت ببرید. رستوران های سفارشی هتل گرند پارک لارا ، ماهی و غذا های چینی، ایتالیایی و باربیکیو ارائه می دهند.

تسهیلات مرکز آبگرم هتل گرند پارک لارا شامل حمام ترکی، سونا، بدنسازی و خدمات ماساژ می شوند. می توانید خود را با بازی های بیلیارد و دارت سرگرم کنید. دسترسی به اینترنت بی سیم در بخش های عمومی هتل رایگان می باشد. تیم سرگرمی هتل گرند پارک لارا انواع برنامه های تفریحی را برای شما آماده کرده است. همچنین یک کلوب کودکان برای سرگرم کردن مهمانان 4 الی 12 ساله ی هتل وجود دارد.

فرودگاه آنتالیا در 16 کیلومتری و مرکز شهر آنتالیا در 20 کیلومتری هتل گرند پارک لارا قرار گرفته اند. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل موجود است.

 

سرگرمی در هتل گرند پارک لارا آنتالیا

تیم سرگرمی هتل گرند پارک لارا آماده است تا تعطیلات شما را به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل کند. فعالیت های ورزشی روزانه، بازی ها، نمایش های خارق العاده و سورپرایز های هفتگی، لحظاتی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

در حالیکه شما در حال استراحت و آفتاب گرفتن در کنار استخر ها یا آب تنی در آن ها هستید، فرزندان شما می توانند در استخر کودکان - که مداوما تحت نظارت نجات غریق های هتل گرند پارک لارا است – بازی کنند.

مهمانان هتل گرند پارک لارا این فرصت را دارند که در دریا ی زیبا ی مدیترانه شنا کنند. آب زلال و شن های طلایی ساحل خصوصی هتل شما را افسون خواهند کرد.

با وجود تسهیلات ورزشی ای که هتل گرند پارک لارا برای مهمانانش فراهم کرده است، نیازی به رها کردن تمرینات ورزشی همیشگی خود در تعطیلات نخواهید داشت.

فرزندان شما می توانند در زمین های بازی روباز و سرپوشیده ی مینی کلوب هتل گرند پارک لارا به تفریح بپردازند. تمام سعی تیم مینی کلوب هتل بر این است که شما با آرامش خاطر و بدون نگرانی در مورد فرزندانتان، تعطیلاتی لذت بخش را تجربه کنید.

 

مرکز آبگرم هتل گرند پارک لارا آنتالیا

مرکز آبگرم هتل گرند پارک لارا انواع خدمات مانند خدمات درمانی چینی، آیورودا، بالی، شرقی و ترکی را ارائه می دهد. همچنین می توانید از خواص آب دریا ی مدیترانه، که نمک زیادی دارد، بهره ببرید.

ماساژ ها و خدمات رسیدگی به بدن: هتل گرند پارک لارا ماساژ های متنوعی را ارائه می کند؛ از ماساژ های سوئدی و آروماتراپی گرفته تا ماساژ های روغن و آیورودا ی دو ماساژوره. ماساژ های ارائه شده از این قرارند: رفلوکسولوژی، شیاتسو، تایلندی، هاوایی و بالی. برای بانوان باردار، تازه فارغ شده و مهمانان 13 الی 19 ساله خدمات ویژه ای وجود دارند.

حمام ترکی: خدمات این حمام از مراسم سنتی حمام ترکی برگرفته شده اند و باعث شاداب شدن جسم، ذهن و روح شما می شوند. مراسم حمام روی سکو ی مرمری مرکز انجام می شوند و آماده سازی خوبی برای آفتاب گرفتن در پوست شما ایجاد می کنند. همچنین با اضافه کردن حمام گِل معدنی و تمام کردن خدمات با مراسم ویژه ی چای، این مراسم متنوع تر می شوند.

سونا: سونا ی هتل گرند پارک لارا مکانی مناسب جهت استراحت و تمدد اعصاب است. استفاده ی درست و منظم از سونا باعث متعادل شدن سیستم تنفسی و قلبی عروقی و از بین رفتن استرس می شود. جلسات سونا باعث تقویت بدن شده و شما را در برابر بیماری ها مقاوم می کنند.

سونا ی بخار: سونا ی بخار هتل گرند پارک لارا خستگی های زندگی روزانه را از بین می برد و به شما احساس بهتری می بخشد. همچنین استفاده از سونا ی بخار باعث کاهش درد ماهیچه ها و پاکسازی و رطوبت بخشیدن به پوست می شود.

 

غذا خوری در هتل گرند پارک لارا آنتالیا

رستوران ها: زِفیرانتِس ( اصلی، سلف سرویس، ترکی و بین المللی )، تیولیپ، پِپِرمینت ( سفارشی، ایتالیایی، چینی )، باربیکیو و سالیکورنیا ( دریایی ).

کافه ها: هالی هاک پاب، ساحل، استخر، گرند لابی و کلاس لابی.

 

تعداد اتاق ها: 896

محبوب ترین امکانات هتل:

اتاق های خانوادگی / حمل و نقل فرودگاهی / اینترنت بی سیم رایگان / استخر روباز / مرکز آبگرم و سلامتی / پارکینگ رایگان

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

FAMILY DELUXE

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

FAMILY ELITE

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آنتالیا

 
© 2018 , All Right Reserved