هتل گرند مرکور پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گرند مرکور پوکت Grand Mercure Phuket Patong، تا ساحل 6 دقیقه فاصله دارد. مسافت این هتل تا جاده بانگالا 600 متر می باشد. اتاق های این هتل دارای امکاناتی از قبیل اینترنت بی سیم رایگان و سیستم تهویه هوا، استخر روباز و مرکز تناسب اندام می باشد.

هتل گرند مرکور تا ساحل پاتونگ 300 متر و تا فرود گاه بین المللی پوکت 40 کیلومتر فاصله دارد.

اتاق های این هتل امکاناتی از قبیل تلویزیون LCD، یخچال، حمام وان و دوش جداگانه با لوازم آرایش رایگان، سشوار وهمچنین در بعضی از اتاق ها بالکن خصوصی را ارائه می دهند.

کارکنان به صورت شبانه روزی کنار میز پذیرش برای جا به جایی چمدان ها و وسایل میهمانان حاضر هستند. میز مساعدت های توری نیز در این هتل وجود دارد. در رستوران های این هتل غذا های اروپایی و بین المللی سرو می شود.  

رستوران های هتل گرند مرکور پوکت

رستوران بابِلز  BUBBLES

 رستوران بابلز از ساعت 6:30 تا ساعت 10:30 با مواد اولیه تازه را برای میهمانان خود صبحانه سرو می نماید. این رستوران منو گسترده ای از غذا های اروپایی، تایلندی و آسیایی هم چنین شیرنی های خانگی تازه را برای میهمانان خود ارائه می دهد.

از دیگر امکانات این هتل می توان به سکو برای آفتاب گرفتن، تراس، محل بازی برای کودکان، تخت هایی در اطرف استخر، نظافت روزانه، سرویس هاس اتوشویی/خشکشویی و شست و شو، استخر، کلاس های فیتنس و یوگا در مرکز تناسب اندام، صندلی ماساژ، ماساژ برای زوج ها، اتاق غیر سیگاری ها، روزنامه روزانه (با هزینه اضافی)، اتاق های  VIP، آسانسور، تبدیل ارز، پذیرش 24 ساعته، مرکز تجاری و دستگاه های فکس و فتوکپی اشاره نمود.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    سروی رفت و آمد رایگان فرودگاهی    استخر روباز   اتاق های خانوادگی   مرکز تناسب اندام    مرکز سلامتی و آبگرم    کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved