هتل گرند لکسیس پورت دیکسون سپانگ

کوالالامپور
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گرند لکسیس پورت دیکسون سپانگ (Grand Lexis Port Dickson)، ویلاهای لوکس با استخر خصوصی در فاصله 500 متری ساحل تانجونگ گموک واقع شده است. این هتل واقع در احاطه باغ های خوش منظره، 4 رستوران و انواع فعالیت های مفرح ارائه می دهد. دسترسی به اینترنت بی سیم در ویلاها رایگان است.

ویلاهای جادار هتل پرنور و دارای مبلمان مدرن به همراه تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه هوا، سرویس بهداشتی خصوصی با وان و دوش مجزا هستند. برخی از ویلاها منظره روبه دریا و برخی منظره رو به باغ دارند.

کافی هاوس روزل (Roselle Coffee House) صبحانه را به صورت بوفه و ناهار و شام سرو می کند. رستوران ژاپنی اومی (Umi Japanese Restaurant) غذاهای ژاپنی سرو می کند. کافه لانون و کافه استخر نوشیدنی های خنک سرو می کنند.

در هتل گرند لکسیس یک استخر مجزا برای کودکان در نظر گرفته شده است. خانواده ها می توانند از بازی ماروپله لذت ببرند. کانتر پذیرش 24 ساعته به شما روم سرویس و خدمات لباسشویی ارائه می دهند. خدمات دیگر شامل مرکز آبگرم، گیفت شاپ و مساعدت های تور می باشد.

مرکز خرید اوشنیگ پورت دیکسون به اندازه 6.8 کیلومتر تا هتل گرند فاصله دارد. قلعه لوکوت به اندازه 7 کیلومتر، مرکز شهر پورت دیکسون 5.7 کیلومتر و فرودگاه بین المللی کوالالامپور 40 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کوالالامپور

 
© 2018 , All Right Reserved