هتل گرند حیات گوا

گوا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گرند حیات گوا  Grand Hyatt Goa، در قلب شهر گواو در فاصله 6 دقیقه ای از ساحل قرار گرفته است. این هتل با چشم انداز زیبایی از بامبولیم بی (Bambolim Bay) پذیرای میهمانان می باشد. از خدمات این هتل می توان به استخر روباز 25 متری، 7 رستوران و ساحل خصوصی اشاره کرد.

رستوان های هتل گرند حیات غذا های متنوعی از قبیل غذا های محلی هندی، آسیایی و مدیترانه ای را را برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند از نوشیدنی های متنوعی که در کافه های این هتل سرو می شود لذت ببرند.

این هتل در امتداد 11 هکتار از طبیعت زیبا و سرسبز گوا واقع شده می باشد، فاصله هتل تا ایستگاه راه آهن سیویم و واسکو دا گاما سیتی ( Vasco da Gama City) 30  دقیقه می باشد. این هتل تا فرودگاه بین المللی دابولیم 25 دقیقه می باشد.

اتاق های هتل گرند حیات به صورت ظریف و زیبا چیده شده اند و ارائه دهنده امکاناتی از قبیل تلویزیون کابلی، قهوه ساز، حمام با وان و بالکن های شخصی می باشند.

میهمانان می توانند در مرکز آبگرم شامانا ریلکس کرده و از سونا این مرکز لذت ببرند. این هتل همچنین دارای اتاق جلسه و پذیرش 24 ساعته می باشد.

مرکز آبگرم شامانا (SHAMANA) هتل گرند حیات

شامانا یک کلمه سانسکریت به معنای تعادل می باشد. میهمانان می توانند در این مرکز آبگرم ریلکس کرده و به آرامش برسند.

اتاق جلسه هتل گرند حیات

این اتاق جلسه یکی از بهترین و مجهزترین اتاق جلسه شهر گوا می باشد که میهمانان می توانند با تمام تجهیزات لازم جلسه های حرفه ای را در این اتاق جلسه برگزار نمایند.

امکانات محبوب

ساحل     استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان    اتاق های خانوادگی    پارکینگ رایگان    کافه

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های گوا

 
© 2018 , All Right Reserved