هتل گلدن بِی بیچ لارناکا

لارناکا
golden bay beach hotel
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

  هتل گلدن بِی بیچ لارناکا Golden Bay Beach Hotel، در قبرس و در نزدیکی لارناکا بی واقع شده است. این هتل با ساحل 100 متر فاصله دارد. از امکانات هتل گلدن بِی بیچ می‌توان به استخر بزرگ روباز، تراس برای آفتاب گرفتن، پارکینگ خصوصی و اینترنت بی‌سیم رایگان در تمامی نقاط هتل اشاره نمود.

اتاق‌های بزرگ هتل مجهز به بالکن‌های شخصی با چشم انداز زیبا از دریای مدیترانه می‌باشد. تمامی اتاق‌ها دارای سیستم تهویه هوا، تلویزیون با کانال های متنوع و مینی بار می‌باشند.

این هتل دارای چندین رستوران است. میهمانان می‌توانند در استخر شنا کرده و سفارش نوشیدنی‌های مخصوص داده یا به کافه های انگلیسی مراجعه نمایند.

هتل گلدن بِی توسط باغ احاطه شده است. میهمانان می‌توانند از ماساژها و روش‌های درمانی و زیبایی در مرکز آبگرم لذت ببرند. این هتل همچنین دارای اتاق بازی و زمین بازی است. خدمات مراقبیت از کودکان نیز برای میهمانان ارائه می‌شود.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی لارناکا 13 کیلومتر و تا تا مرکز لارناکا 15 دقیقه است.

رستوران‌های هتل گلدن بِی بیچ لارناکا

 رستوران یات Yacht

در این رستوران صبحانه مجلل به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو می‌شود. همچنین در رستوران یات عصرانه و شام نیز از غذاهای بین المللی و محلی سرو می‌شود. میهمانان می توانند علاوه بر میل غذاهای لذیذ از چشم انداز زیبا رستوران نیز لذت ببرند.

رستورات تو پاترینو  To Petrino

در فضا تاریخی و روباز انواع غذاهای کبابی را برای میهمانان سرو می‌کند.

رستورا تالاسا Thalassa restaurant

در دو فضا سرپوشیده و سرباز انواع غذاهای خوش طعم مخصوصا غذاهای گیاهی متنوع را به صورت سلف سرویس و منویی برای میهمانان ارائه می‌دهد.

کافه لانگ  Lounge

انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند.

کافه پول Pool

در نزدیکی استخر واقع شده و انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا        اینترنت بی‌سیم رایگان       ساحل      پارکینگ رایگان    مرکز سلامتی و تناسب اندام     اتاق‌های خانوادگی      کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لارناکا

 
© 2018 , All Right Reserved