هتل جوورا دبی

دبی - شیخ زائد
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل جوورا دبی  (Gevora Hotel) ، به بلند ترین هتل دنیا معروف است. این هتل 4 ستاره در شیخ زائد دبی و در مرکز تجاری شهر واقع شده و برای میهمانانی که به دنبال دسترسی آسان به مناطق گردشگری و جاذبه‌های شهر می‌باشند، مناسب است. اینترنت بی‌سیم رایگان در تمامی نقاط هتل برای میهمانان فراهم شده است.

هتل گورا دارای 258 اتاق لوکس است که شامل اتاق‌های بزرگ دو تخته به همراه مبلمان مدرن و تمام وسایل ضروری و مورد نیاز تجاری و تفریحی میهمانان می‌باشند.

این هتل دارای 5 رستوران با سرو غذاهای متنوع می‌باشد. رستوران گورا کیچن (Gevora Kitchen) که دارای فضایی راحت و دنج است، غذاهای محلی و بین المللی را به صورت 24 ساعته سرو می‌نماید. رستورانی در طبقه 12 هتل واقع شده و غذاهای مدیترانه‌ای و کلاسیک را برای میهمانان سرو می‌نماید. کافه پول در نزدیکی استخر واقع شده و نوشیدنی‌های تازه به همراه میان وعده‌های خوش‌طعمی را برای میهمانان سرو می‌نماید. رستوران دیگری نیز بر روی پشت بام واقع شده است که با چشم انداز فوق العاده‌ای از شهر پذیرای میهمانان می‌باشد.

مرکز تناسب اندم هتل در طبقه 12 هتل هر روزه با امکانات کامل و مجهز پذیرای میهمانان است. از امکانات هتل می‌توان به استخر شنا، استخر شنا کودکان، جکوزی، مرکز تناسب اندام مجزا برای آقایان و خانم‌ها، مرکز تجاری با دسترسی به اینترنت پر سرعت بی‌سیم رایگان، خدمات منشی گری، خدمات پستی، فتوکپی، پرینت، اسکن و اتاق هیئت مدیره خصوصی برای بیشتر از 12 نفر می‌باشد.

فاصله هتل گورا دبی تا دبی مال و آبشار برج خلیفه 10 دقیقه، تا ساحل کیت و لامر 15 دقیقه، تا فرودگاه بین المللی دبی 15 دقیقه و تا فرودگاه آل مکتوم 40 دقیقه است.

 

رستوران‌های هتل گورا دبی

رستوران گورا کیچن Gevora Kitchen – Mezzanine Floor

با فضایی دنج و صمیمی غذاهای بین المللی و محلی را برای میهمانان سرو می‌کند.

رستوران فاین داینینگ Level Twelve – Fine Dining Restaurant

در فاین داینینگ غذاهای مدیترانه‌ای را برای میهمانان در فضایی شیک سرو می‌‌شود.

کافه پول Pool Lounge

نوشیدنی‌های تازه همراه با میان وعده‌های خوش‌طعم را برای میهمانان سرو می‌نماید.

 

مرکز سلامتی هتل گورا دبی

این مرکز سلامتی همه روزه از ساعت 6 صبح تا 10 شب با امکانات متنوع در حال خدمت به میهمانان می‌باشد. میهمانان می‌توانند آرامش را در این مرکز سلامتی تجربه نمایند.

 

مرکز تناسب اندام هتل گورا دبی

در این مرکز تناسب اندام انواع تجهیزات کامل و مدرن برای میهمانان تهیه شده است. میهمانان قادر خواهند بود به صورت حرفه ای در این مرکز تناسب اندام به تمرین‌ حرفه ای بپردازند.

 

اتاق جلسه هتل گورا دبی

از خدماتی که این اتاق جلسات در اختیار میهمانان قرار می‌دهد می توان به اینترنت پرسرعت بی‌سیم، خدمات منشی، خدمات پستی، فتوکوپی، اسکن، اتاق هیئت رئیسه و ... اشاره نمود. میهمانان می‌توانند در این اتاق جلسات جلسه‌های حرفه‌ای را برگزار نمایند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان / استخر شنا / سرویس رفت و آمد رایگان / اتاق‌های خانوادگی / پارکینگ خصوصی / مرکز تناسب اندام 

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

One Bedroom Deluxe

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Two Bedroom Deluxe

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved