هتل گاردن کلیف پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گاردن کلیف (Garden Cliff Resort And Spa): این هتل به فاصله 1 دقیقه از ساحل و در طول ساحل زیبای Crescent Moon قرار دارد. هتل مجلل گاردن کلیف شامل  2 رستوران، 2 کافی شاپ و  2 استخر می باشد. در این هتل پارکینگ رایگان در دسترس میهمانان قرار خواهد داشت . روزانه 5 سرویس رفت و برگشت از هتل به مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا بیچ مال (Central Festival Pattaya Beach Mall) به صورت رایگان آماده سرویس دهی به مسافران می باشد.

هتل در فاصله 2/3 کیلومتر از ساحل سیام (Siam) و 4/8 کیلومتری خیابان پیاده روی پاتایا (Pattaya’s Walking street) واقع شده است. 

مرکز ابگرم سالا هتل  گاردن کلیف پاتایا

ماساز سنتی تایلندی

یکی از بهترین مراکز آب گرم این منطقه که در حیاط باغ مانند واقع شده و دارای چشم انداز زیبایی از خلیج می باشد.  میهمانان می توانند لحظات خوشی را در این مکان تجربه کنند. از ماساژ هایی که این مرکز ابگرم به میهمانان خود ارائه می دهد می توان به ماساژ جین (Jin Signature Massage)، ماساژ سنتی تایلندی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ سفت کننده بدن، اسکراب بدن، ماساژ با مواد و ماسک های مختلف، درمان پا، فیشال، حمام، بسته های هماهنگ شده اشاره کرد.

رستوران های هتل گاردن کلیف پاتایا

رستوران چوم تالای Chom Talay، غذا های لذیذ محلی و بین المللی، وهم چنین  غذا های تازه دریایی و کباب گوشت را برای میهمانان  سرو می نماید.

رستوران کلیف The Cliff، غذا های محلی و بین المللی را سرو کرده و همه وعده های غذایی نظیر صبحانه، نهار و شام را ارائه می دهد.

سی بریز کافه The Sea Breeze، انواع نوشیدنی های سرد و گرم و شیرنی های خوش طعم را سرو کرده و دارای چشم انداز زیبایی از استخر و اقیانوس است. یکی از بهترین مکان ها برای به آرامش رسیدن مخصوصا با گروه های دوستانه می باشد.

کافه آلیز پول Alizes Pool، این کافه کنار استخر واقع شده و انواع نوشیدنی ها را برای میهمانان خود سرو می کند.

رستوران سالا بیچ باربکیو Sala Beach Barbecue، در ساحل واقع شده، میهمانان می توانند از غذا های کبابی دریایی و گوشتی لذیذ این رستوران میل کرده و در دریا به شنا کردن بپردازند.

رستوران سی فود باربکیو Seafood Barbecue Buffet Dinner، میهمانان می توانند از غذا های دریایی و بین المللی این رستوران سفارش داده و از چشم انداز زیبا ی این رستوران هنگام غروب آفتاب لذت ببرند.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 01:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Deluxe Room with Pool Access

تعداد

34

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Junior Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved