هتل فریزر سوئیت دبی

دبی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل فریزر سوئیت دبی (Fraser Suites Dubai)، در نزدیکی شهر معروف اینترنت و پارک علم و فناوری رسانه های منطقه آزاد شهر واقع شده می باشد. این هتل دارای چشم انداز زیبایی از خیابان شیخ زائد و برج سیدره همچنین چشم انداز حیرت انگیزی از افق های شهری و دریای عرب را دارد.

هتل فریزر 265 اتاق بزرگ و نورگیر با مبلمان شیک را در خود جای داده و به تازگی بازسازی شده است. اتاق های لوکس و برتر هتل با تزئین زیبا و راحت انتخابی مناسب برای میهمانان می باشد. تمامی اتاق های هتل مبله با کفپوش های چوبی، سنگ مرمر در حمام، در بعضی از اتاق ها بالکن های بزرگ با چشم انداز زیبا از خلیج فارس، آشپزخانه مجهز، اینترنت پرسرعت بی سیم رایگان، اتاق نشیمن، اتاق های جدا و ملافه لوکس تمیز و ... می باشند.

از خدمات دیگر هتل می توان به مرکز تناسب اندام، استخر با کنترل درجه حرارت، ماساژ های متنوع و غذا های بین المللی و محلی بی نظیری که در  رستوران های هتل سرو می شود اشاره کرد.

 در نزدیکی این هتل  فروشگاه های معروف، سرگرمی های متنوع و اماکن تاریخی متعددی وجود دارد.

 

اتاق جلسه هتل فریزر سوئیت

میهمانان قادر خواهند بود در این اتاق جلسه مجهز، جلسه های حرفه ای را برگزار نمایند. در این اتاق تمام تجهیزات صوتی تصویری برای برگزاری هرچه بهتر جلسات و کنفرانس ها وجود دارد. این اتاق جلسه با مساحتی برابر 40 متر مربع تا 319 متر مربع نیز در این هتل وجود دارد که میهمانان می توانند با انتخاب خود و بنا به نوع جلسه ای که دارند هر کدام از این اتاق ها را انتخاب نمایند.

 

مرکز آبگرم آرومنیا هتل فریزر سوئیت

در  مرکز ابگرم آرومنیا انواع روش های درمانی غربی و شرقی برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان می توانند در این مرکز آبگرم ریلکس کرده و به آرامش برسند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / استخر شنا / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ / مرکز تناسب اندام

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 - 15:00 تحویل اتاق: 12:00 - 13:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved