هتل افسیا ریزورت کوش آداسی

کوش آداسی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل افسیا ریزورت کوش آداسی (Ephesia Resort Hotel)، به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد. این هتل 4 ستاره که در ساحل کوش آداسی قرار دارد، شامل یک باغ سرسبز پر از درختان نخل و یک ساحل خصوصی شنی می شود. یک استخر روباز نیمه المپیک و یک مرکز آبگرم، از جمله ی تسهیلات هتل افسیا هستند.

اتاق های هتل افسیا دکوراسیونی شیک دارند و با رنگ های ملایم تزئین شده اند. تمامی اتاق ها مجهز به تهویه هوا ی مطبوع و بالکن هستند و برخی از آن ها چشم اندازی بی نظیر از دریا ی اژه ارائه می دهند.

2 رستوران و 3 کافه، از غذا خوری های هتل افسیا به شمار می روند. رستوران های هتل غذا های ایتالیایی سرو می کنند. از صرف نوشیدنی های گوارا و میانوعده های متنوع در کافه های هتل افسیا لذت ببرید.

در بدنسازی هتل افسیا ورزش کنید و در مرکز آبگرم مجهز به حمام ترکی و سونا به استراحت بپردازید. همچنین، مهمانان می توانند از شنا در استخر سرپوشیده لذت ببرند یا ماساژی آرامش بخش دریافت کنند.

در 500 متری هتل افسیا یک مرکز خرید وجود دارد. ساحل لیدیز بیچ (Ladies Beach) در 6 کیلومتری و مرکز شهر کوش آداسی با رستوران ها و کافه های معروف بی شمارش در 8 کیلومتری هتل افسیا قرار گرفته اند. فرودگاه عدنان مندرس ازمیر 75 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

 

سرگرمی در هتل افسیا کوش آداسی

هتل افسیا برنامه های متنوعی را برای هر رده ی سنی تدارک دیده است. تنیس روی میز، والیبال ساحلی، واترپولو، بازی های استخری، ژیمناستیک آبی، ایروبیک، بوچیا، دارت و تیر اندازی در هوا، از فعالیت هایی هستند که می توانید در طول روز در آن ها شرکت کنید. علاوه بر این ها، می توانید از نمایش های اجرا شده توسط تیم سرگرمی هتل افسیا لذت ببرید.

کلوب کودکان هتل افسیا فعالیت های بسیاری را برای مهمانان 4 الی 12 ساله ی هتل آماده کرده است. پرسنل این کلوب همگی در زمینه ی کاری خود تعلیم دیده اند. بازی های مختلف در فضا های روباز و سرپوشیده، و نقاشی، از جمله ی فعالیت های ارائه شده در کلوب کودکان هتل افسیا هستند. زمانی که شما به استراحت می پردازید، فرزندان شما در مینی کلوب هتل در حال تفریح و تقویت روابط اجتماعی خود خواهند بود.

می توانید با پرداخت اضافه بها از سرویس های جواهر فروشی، بازار، آرایشگاه مو، عکاسی، فروشگاه لوازم چرم و بوتیک های هتل افسیا استفاده کنید.

هتل افسیا 2 استخر دارد و در کنار دریا قرار گرفته است؛ از این رو فعالیت های آبی ( رایگان و شامل اضافه بها ) زیادی در هتل ارائه می شوند.

 

غذا خوری در هتل افسیا کوش آداسی

رستوران دیدیما: دیدیما رستوران اصلی هتل افسیا است و غذا های بین المللی و ترکی سنتی را در وعده ی شام به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. این رستوران شامل فضا های روباز و سرپوشیده می شود.

رستوران آرتمیس: آرتمیس دیگر رستوران اصلی هتل افسیا است که نهار و شام سلف سرویس ( ترکی و بین المللی ) سرو می کند. می توانید غذا ی خود را در هوا ی آزاد یا فضا ی سرپوشیده میل نمایید.

رستوران بیانکو ( سفارشی ): غذا های بی همتا ی ایتالیایی را در چشم اندازی مسحور کننده از دریا امتحان کنید. انجام رزرو لازم است.

می توانید در کافه های استخر و لابی، کافه ی اسنک و کافه پیده اِوی، از صرف نوشیدنی های گوارا و میانوعده های متنوع لذت ببرید.

 

تعداد اتاق ها: 263

محبوب ترین امکانات هتل:

ساحل /اینترنت بی سیم رایگان / اتاق های خانوادگی / پارکینگ رایگان / مرکز آبگرم و سلامتی / بدنسازی

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:25
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Family Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Suite Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کوش آداسی

 
© 2018 , All Right Reserved