گرند هتل امارات

دبی - شیخ زائد
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

 گرند هتل امارات Emirates Grand Hotel، با 47 طبقه یکی از بزرگترین هتل های امارات شناخته می شود. در این هتل خدماتی نطیر اینترنت بی سیم رایگان، استخر روباز ارائه می شود. هتل گرند امارات تا فرودگاه بین المللی دبی 15 دقیقه فاصله دارد.

اتاق های مدرن این هتل دارای طراحی مدیترانه ای می باشند. سیستم تهویه هوا، تلویزیون های LCD با کانال های متنوع، سالن نشیمن با میز، یخچال و مایکروویو جز خدماتی است که این هتل ارائه می دهد.

میهمانان می توانند به زمین تنیس، مرکز سلامتی (سونا، حمام و اتاق بخار) و تناسب اندام دسترسی داشته باشند. گرند هتل امارات ارائه دهنده منو گسترده ای از انواع ماساژ ها، روش های درمانی و فیشال می باشد.

رستوران پاناروما در طبقه 43 هتل واقع شده، و با چشم انداز زیبایی از خلیج فارس و منو گسترده ای از غذا های بین المللی پذیرای میهمانان می باشد.

فاصله هتل گرند امارات با مرکز بین المللی کنواسیون دبی 5 دقیقه، با مارینا 24 کیلومتر و با دبی مال و برج خلیفه 10 دقیقه می باشد.

مرکز آبگرم هتل گرند امارات

این مرکز آبگرم جز بهترین و لوکس ترین های دبی می باشد که به دور از هیاهوی شهری مکانی مناسب برای به  آرامش رسیدن است. 2 اتاق حمام مراکشی، 3 اتاق مانیکور و پدیکور و جوانسازی، از خدماتی است که این مرکز آبگرم که در طبقه 45 هتل واقع شده است برای میهمانان ارائه می دهند.

استخر و مرکز تناسب اندام  

مرکز تناسب اندام با 290 متر مربع دارای استخر و محلی برای ژیمناستیک می باشد، میهمانان می توانند هنگام تمرین در این باشگاه از منظره زیبایی که از این مکان دیده می شود لذت ببرند.

میهمانان همچنین می توانند از استخری که در پشت بام واقع شده و چشم اندازی از خلیج فارس را به نمایش می گذارد استفاده نکرده ولذت ببرند.

رستوران های هتل گرند امارات

در طبقه همکف هتل واقع شده و دارای سالن بزرگی است، که مکان مناسبی برای دیدار های صمیمی دوستانه می باشد، این رستوران غذا های بین المللی و مدیترانه ای را سرو می نماید.

رستوران پاناروما PANORAMA RESTAURANT

در طبقه 43 هتل واقع شده و چشم انداز فوق العاده ای از شهر دارد. محل مناسبی برای صرف صبحانه و مخصوصا در آخر هفته ها می باشد. میهمانان می توانند هر روز در این مکان صبحانه میل نمایند.

رستوران تال آل آمار TAL AL AMAR RESTAURANT

در طبقه 46 هتل واقع شده و با چشم اندازی زیبا از شهر پذیرای میهمانان می باشد. این رستوران دارای سرگرمی هایی در شب های پنجشنبه و جمعه می باشد. آل آمار غذا ها خوش طعمی  را سرو می نماید.

رستوران ترکیش روفتاپ لانگ TURKISH ROOFTOP LOUNGE

 ارائه دهنده منو گسترده ای از پیتزا هایی که سریع آماده می شوند، غذا های کبابی و انواع غذا های متفاوت از سراسر جهان می باشد. این رستوران در پشت بام هتل و نزدیکی استخر واقع شده است.

رستوران تنت THE TENT

دارای فضای بسته بوده و یکی از بهترین مکان ها برای قرار های دوستانه و یا جمع های خانوادگی می باشد. در این رستوران انواع غذا ها و نوشیدنی های مختلف سرو می شود، میهمانان می توانند مسابقات ورشی را از تلویزون تعبیه شده در  این رستوران تماشا نمایند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اتاق های خانوادگی     استخر روباز    پارکینگ رایگان    مرکز تناسب اندام

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved