هتل دوسیت دی تو چیانگ مای

چیانگ مای
dusit d2 chiang mai
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دوسیت دی تو چیانگ مای Dusit D2 Chiang Mai، در نزدیکی بازار شب چیانگ مای و جاده چنگ کلان قرار گرفته است. این هتل با چشم انداز زیبا دارای امکاناتی از قبیل استخر روباز، رستوران، اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ می باشد.

فاصله هتل دوسیت دی تو چیانگ مای تا فرودگاه بین المللی این شهر 15 دقیقه است. میهمانان می توانند در روز یکشنبه در خیابان پدسترین که در یک کیلومتری هتل قرار دارد پیاده روی نمایند.

اتاق های هتل دوسیت دی تو به مبلمان مدرن و به صورت سنتی تایلندی طراحی شده اند، این اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، دستگاه پخش کننده دی وی دی، مینی بار، اتاق نشیمن و اتاق لباس می باشند.

میهمانان می توانند از ماساژ ها و روش های درمانی مرکز آبگرم هتل و یا با تمرین در مرکز تناسب اندام هتل همراه با چشم انداز زیبایی از کوه ها در طبقه اخر  هتل لذت ببرند. در این هتل خدماتی از قبیل کرایه ماشین و خدمات تمیزی برای اتاق ها وجود دارد.

رستوران ماکسی برنده بهترین رستوران سال 2009 تایلند می بلشد که غذا های بین المللی متعددی برای میهمانان سرو می کند. در کافه میکس نیز نوشیدنی های متنوعی برای میهمانان سرو می شود. روم سرویس به صورت 24 ساعته در حال خدمت به میهمانان می باشد.

این هتل برای کسانی که علاقه مند به خرید در بازار شبانه و فروشگاه ها در فضا باز می باشند مناسب است.

مرکز آبگرم هتل دوسیت دی تو چیانگ مای

در قلب چیانگ مای و در نزدیکی بازار شبانه قرار دارد. مرکز آبگرم دوارنا با فضایی مدرن و لوکس خدمات فراوانی را برای آسایش هر چه بیشتر میهمانان ارائه می دهد. این مرکز آبگرم دارای 5 سوئیت روش درمانی بزرگ با تمام تجهیزات لازم برای ارائه خدمات فردی و زوجی برای میهمانان می باشند.

رستوران های هتل دوسیت دی تو چیانگ مای

کافه اس اُ آی Café SOI

با فضای شیک و مدرنی که دارد غذا های سنتی و محلی تایلندی را سرو می نماید. این کافه دارای فضا باز با صدا طبیعت نیز می باشد که تجربه خوبی  را برای میهمانان فراهم می کند.

کافه میکس  Café Mix

میهمانان می توانند در این کافه نوشیدنی های متنوع میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز   پارکینگ رایگان   اتاق غیر سیگاری ها    مرکز تناسب اندام   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های چیانگ مای

 
© 2018 , All Right Reserved