هتل دوآنجیت ریزورت و اسپا پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دوآنجیت ریزورت و اسپا  پوکت  Duangjitt Resort & Spa Phuket مکانی گرمسیری است که تنها 200 متر با ساحل فاصله دارد و در منطقه ی پاتونگ قرار گرفته است. 3 استخر فضای باز و 2 رستوران با یک سالن ورزشی از امکانات این هتل می باشند. فاصله این هتل از شهر پوکت حدود 25 دقیقه و با  فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه می باشد. 

امکانات و خدمات هتل شامل : 

اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی، حمام خصوصی، تلویزیون، ماهواره، گاوصندوق و چای/قهوه ساز، تلویزیون LCD و وان می باشند.  سالن ورزشی نیز منظره ای رو به باغهای زیبای اطراف هتل دارند. عملیات هماهنگی برای تورهای سیاهتی، تبدیل ارز و خشک شویی نیز برای میهمانان در دسترس می باشد. در این هتل صبحانه را  به صورت سلف سرویس برای میهمانان ارائه می دهند. 2 رستوران بانبوری و تومتونگ غذاهای تایلندی، آسیایی و بین المللی را ارائه می دهند. نوشیدنی های متنوع و برنامه های زنده ی تفریحی نیز در لابی هتل تدارک دیده شده است.

مرکز ابگرم هتل دوآنجیت ریزورت و اسپا پوکت

این مرکز آبگرم یک پناهگاه آرامش بخش با اتاق های لوکس و طراحی سنتی تایلندی است. متراژ کلی این مرکز برابر با 4800 متر مربع است که با حیاط باغ مانند و طبیعت زیبا احاطه شده می باشد. این مرکز آبگرم ماساژ های آروماتیک، ماساژ های مدرن تایلندی، درمان با کریستال های آبگرم، اسکراب بدن، آب درمانی و آبرسانی توسط تالاسو به همراه سالن زیبایی را برای میهمانان خود فراهم می کند. از دیگر امکانات این مرکز آبگرم می توان به اتاق های استاندارد برای مرکز آبگرم، جکوزی، 3 سونای بخار، 2 سونای خشک، سالن، روش های درمانی اشاره نمود.

رستوران های هتل دوآنجیت ریزورت و اسپا پوکت

رستوران بانبوره Banburee Restaurant

در رستوران هتل  هر روز صبحانه به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو می گردد. این رستوران در نزدیکی لابی واقع شده و غذا های آسیایی، تایلندی، بین المللی هم چنین غذا های دریایی خوش طعمی را سرو می نمایند.

رستوران سامسونگ Thomthong Restaurant

این رستوران توسط نخل های درخت نارگیل و گل های گرمسیری معطر احاطه شده است. غذا های آسیایی، تایلندی، بین المللی جزی از منو گسترده این رستوران می باشند. طبیعت زیبا و طعم غذا های بی نظیرش این رستوران را به مکانی خاص تبدیل کرده است.

باشگاه کودکان، قارچ جادویی

این باشگاه کودکان بزرگترین باشگاه کودکان در شهر پوکت می باشد. فرزندان میهمانان می تواند زمان بسیار شاد و خوبی را در این باشگاه بگذرانند. کارکنان این باشگاه همیشه در این مکان و در کنار کودکان حاضر بوده و محیط امنی را برای کودکان فراهم می نمایند.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved