هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا

آنتالیا - کمر
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا (Dosinia Luxury Resort)، که در کمر واقع شده است، شامل یک مرکز آبگرم و یک ساحل خصوصی می شود. یک جکوزی و یک سونا، از دیگر تسهیلات این هتل 5 ستاره به شمار می روند. مهمانان می توانند در کافه ی هتل دوسینیا لاکچری ریزورت از صرف نوشیدنی لذت ببرند. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل موجود می باشد.

برخی از واحد های هتل دوسینیا لاکچری ریزورت مشرف به استخر یا باغ هستند. دسترسی به اینترنت بیسیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان است. یک تلویزیون صفحه تخت در اتاق های هتل دوسینیا لاکچری ریزورت وجود دارد.

کانتر پذیرش هتل دوسینیا لاکچری ریزورت به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند.

می توانید در هتل دوسینیا لاکچری ریزورت تنیس بازی کنید و منطقه ای که هتل در آن قرار دارد، مکان محبوبی برای قایق سواری (کانویینگ) است. تفرجگاه ساحلی کمر، و پارک و ساحل مون لایت (Moon Light Beach) در 10 کیلومتری هتل دوسینیا لاکچری ریزورت قرار گرفته اند. فاصله ی هتل با فرودگاه آنتالیا 35 کیلومتر می باشد.

 

سرگرمی در هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا

هتل دوسینیا لاکچری ریزورت برنامه های تفریحی متنوعی را برای شما تدارک دیده است. شنا و بازی در استخر ها و پارک آبی، و نمایش های عصرانه ی اجرا شده در آمفی تئاتر هتل، تعطیلات شما را دلپذیر تر خواهند کرد. والیبال ساحلی، واتربال، استپ، ایروبیک، دارت، تیر اندازی با کمان، بوچیا، بدنسازی، زمین تنیس، زمین بسکتبال، زمین والیبال و ورزش های آبی موتوری و غیر موتوری، از تسهیلات و فعالیت های ورزشی ارائه شده توسط هتل دوسینیا لاکچری ریزورت هستند. در برخی از روز های هفته، در هتل اجرا های موسیقی زنده برگزار می شوند.

مهمانان 4 الی 12 ساله ی هتل دوسینیا لاکچری ریزورت، می توانند از خدمات و تسهیلات ویژه ی کلوب کودکان مانند بوفه ی کودک، استخر کودکان (با سرسره) و زمین های بازی، بهره ببرند. همچنین صندلی کودک، لوازم رختخواب کودک، سرویس پرستاری از کودک (شامل اضافه بها) و مینی دیسکو، دیگر خدماتی هستند که مینی کلوب هتل دوسینیا لاکچری ریزورت، برای فرزندان شما تدارک دیده است.

 

مرکز آبگرم هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا

برای تمدد اعصاب و آرامش بخشیدن به جسم و روح خود در طول تعطیلات، سری به مرکز آبگرم هتل دوسینیا لاکچری ریزورت بزنید. اتاق های ماساژ، سونا، سونا ی بخار، حمام ترکی، اتاق استراحت، واحد های مراقبت از پوست و بدن، بدنسازی، استخر سرپوشیده، استخر سرپوشیده ی کودکان و کافه ویتامین، بخش های مرکز آبگرم هتل دوسینیا لاکچری ریزورت هستند.

 

غذا خوری در هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا

رستوران آنا Main Restaurant (اصلی): رستوران اصلی هتل دوسینیا لاکچری ریزورت، صبحانه، برانچ، نهار، شام، سوپ شبانه و ساندویچ شبانه سرو می کند و شامل فضا های روباز و سرپوشیده است.

رستوران مامامیا Mama Mia Restaurant (سفارشی): این رستوران غذا های ایتالیایی ارائه می دهد. مهمانانی که به مدت یک هفته در هتل دوسینیا لاکچری ریزورت اقامت دارند می توانند یک بار با انجام رزرو به صورت رایگان از رستوران مامامیا استفاده کنند.

رستوران حورَم Hürrem Restaurant (سفارشی): رستوران حورم غذا های عثمانی سرو می کند. مهمانانی که به مدت یک هفته در هتل دوسینیا لاکچری ریزورت اقامت دارند می توانند یک بار با انجام رزرو به صورت رایگان از این رستوران استفاده کنند. ورود کودکان کمتر از 7 سال ممنوع است.

کافه ها: لابی، استخر، آیریش پاب، شبانه، اسنک و ویتامین.

 

تعداد اتاق ها: 222

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / ساحل / اینترنت بی سیم رایگان / اتاق های خانوادگی / رستوران / استخر روباز

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

Standart Roh Land view / Garden Vıew

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Standart Side Sea View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Standard Bunk Bed Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Family Room Roh Bunk Bed

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Love Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

SWIM UP ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آنتالیا

 
© 2018 , All Right Reserved