هتل دیاموند کلیف ریزورت اند اسپا پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دیاموند کلیف پوکت Diamond Cliff Resort and Spa، به مساحت 8 هکتار در حالی که با باغ های زیبا احاطه شده در ارتفاعات پاتونگ واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به 4 رستوران، 2 استخر با چشم انداز دریای اندامن و ساحل کلیم، و مغازه های مخصوص برای خرید و سفارش نوشیدنی می باشد.

سرویس رفت و آمد رایگان به مرکز پاتونگ نیز در این هتل برای میهمانان وجود دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه و تاخیابان بانگالا و مرکز خرید جانگ سیلون 2 کیلومتر می باشد.

اتاق های هتل دیاموند کلیف دارای چشم انداز زیبا و حیرت انگیز از بالکن های خصوصی می باشد. تمامی اتاق های هتل دیاموند کلیف مجهز به کفپوش های چوبی، تلویزیون با کانال های کابلی، مینی بار و یخچال می باشند.

میهمانان می توانند از زمین تنیس و مرکز تناسب اندام که در هتل وجود دارد استفاده کنند. مرکز آبگرم دیاموند انوواع ماساژ ها و روش های درمانی متفاوت را ارائه می دهند.

در این هتل 4 رستوران وجود دارد که ارائه دهنده انواع غذا های محلی، بین المللی، ایتالیایی و دریایی می باشند. میهمانان می توانند در کافه های هتل نوشیدنی های مخخصوص سفارش داده و میل نمایند.

مرکز آبگرم هتل دیاموند کلیف پوکت

در این مرکز آبگرم امکاناتی از قبیل روش های درمانی و ماساژ ها برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان در این مکان راحتی و آرامش بی نظیری را تجربه خواهند کرد.

رستوران های هتل دیاموند کلیف پوکت

رستوران اوشن ویو Ocean View Restaurant

این رستوران شیک با چشم انداز زیبا ارائه دهنده غذا های خوش طعم محلی می باشد. میهمانان می توانند تمام وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام را در این رستوران میل نمایند.

رستوران کیکو جپنیز Kiko Japanese Restaurant

یکی از اولین رستوران های ژاپنی افتتاح شده در ژاپن می باشد. این رستوران با فضا شیک و سر آشپز های حرفه ای که دارد غذا های خوش طعم ژاپنی را برای میهمانان سرو می کند.

رستوران تایی ارشید  Thai Orchid Restaurant

در این رستوران غذا های تایلندی و محلی خوش طعمی در فضایی آرام برای میهمانان سرو می شود.

رستوران فرانکو روما Franco Roma

این رستوران ایتالیایی که در کنار لابی واقع شده است غذا های خوش طعم ایتالیایی را برای میهمانان سرو می کند. در این رسوران همچنین نوشیدنی های مخصوص و غذا های مدیترانه ای هم برای میهمانان سرو می شود.

کافه Café

میهمانان می توانند در این رستوران نوشیدنی های متنوعی با چشم انداز زیبایی از استخر برای میهمانان سرو می شود. میهمانان قادر خواهند بود زمان مفرحی را در این رستوران سپری نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      اینترنت بی سیم رایگان   استخر روباز   سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اتاق های خانوادگی   مرکز تناسب اندام    کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Super Deluxe

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved