هتل دیوانا پلازا کرابی آئونانگ کرابی

کرابی
deevana plaza krabi aonang
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دیوانا پلازا کرابی آئونانگ کرابی Deevana Plaza Krabi Aonang، تنها 6 دقیقه با ساحل فاصله دارد. از امکانات هتل می توان به 3 استخر شنا، اتاق های لوکس، اینترنت بی سیم رایگان و مرکز آبگرم  اشاره کرد. فاصله این هتل تا ساحل های آونانگ و نوفارات تنها چند قدم است.

رستوران، کافه، استخر کودکان، اتاق جلسه، رستوران با سرو غذا های محلی و بین المللی و روم سرویس 24 ساعته از دیگر خدمات هتل می باشند.

اتاق های هتل با رنگ های گرم تزیین شده و دارای بالکن های خصوصی می باشند، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، حمام های خصوصی با دوش آب از امکانات این هتل ها می باشند.

این هتل در فاصله 30 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی کرابی است. هتل دیوانا پلازا کرابی تا شهر کرابی 20 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی پوکت 2 ساعت فاصله دارد.

در نزدیکی هتل رستوران ها و فروشگاه های متنوعی واقع شده است، فاصله این هتل با قایق تا جزیره کرابی تنها چند دقیقه است.

مرکز آبگرم هتل دیوانا پلازا کرابی آئونانگ کرابی

از خدماتی که این مرکز آبگرم برای میهمانان ارائه می دهد می توان به ماساژ سنتی تایلندی، آروماتراپی، ماساژ تایلندی، جکوزی، اتاق بخار، 2 اتاق برای مجرد ها، محیط سر باز برای رفلکسولوژی پا، منو برای ماساژ های متنوع، تراپی و ... اشاره کرد. میهمانان زمان پر از آرامشی را در این مرکز آبگرم تجربه خواهند نمود.

اتاق جلسه هتل دیوانا پلازا کرابی آئونانگ کرابی

تمامی اتاق های جلسه هتل دارای سیستم های صوتی و تصویری مدرن بوده و امکان برگزاری جلسات حرفه ای را به میهمانان می دهد. در این اتاق جلسات تیم حرفه ای برای کمک به میهمانان برای برگزاری هرچه بهتر جلسات وجود دارد.

 رستوران های هتل دیوانا پلازا کرابی آئونانگ کرابی

رستوران کینگ فیشر Kingfisher Restaurant

در این رستوران 24 ساعته غذا های متنوعی از سراسر جهان برای میهمانان سرو می شود، در کینگ فیشر صبحانه خوش طعم در تراس به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو می شود.

کافه سانبرد پول café  Sunbird Pool

میهمانان می توانند در این کافه میان وعده های سبک و نوشیدنی های مخصوص میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند. این کافه در نزدیکی استخر واقع شده است.

کافه استارلینگ لابی لانگ Starling Lobby Lounge

در این کافه انواع نوشیدنی های سرد و گرم و میان وعده های خوش طعم برای میهمانان سرو می شود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد فرودگاهی   مرکز تناسب اندام    پارکینگ رایگان    اتاق غیر سیگاری ها   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کرابی

 
© 2018 , All Right Reserved