هتل دایما ریزورت آنتالیا

آنتالیا - کمر
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دایما ریزورت آنتالیا (Daima Resort)، اقامتگاه ساحلی اولترا آل اینکلوسیوی است که در کمر قرار دارد و دارای یک ساحل شنی خصوصی به طول 350 متر در سواحل دریای مدیترانه می باشد. ساختمان های هتل به شکل کشتی هستند و توسط زمین های وسیع و استخر های بزرگ احاطه شده اند. اتاق های بزرگ هتل دایما ریزورت بالکنی خصوصی دارند.

این هتل 5 ستاره در کنار هتل دایما بیز قرار گرفته است؛ هر کدام از هتل ها دارا ی استخرهای جداگانه هستند اما سرسره‌های آبی، محل تشکیل برنامه‌های شبانه و بعضی تفریحات مشترکاً توسط هر 2 هتل استفاده می شوند.

اتاق های مدرن هتل دایما ریزورت با رنگ های روشن تزئین شده اند و مجهز به تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون و سرویس بهداشتی خصوصی به همراه سشوار هستند.

غذا های سلف سرویس و منویی هر روز در رستوران های هتل دایما ریزورت سرو می شوند. مهمانان هتل می توانند غذا های سنتی ترکی را در فضا ی سرپوشیده یا روباز میل کنند. 3 کافه در هتل دایما ریزورت قرار دارند که کوکتل ارائه می دهند.

مهمانان هتل دایما ریزورت می توانند در مرکز آبگرم از خدمات حمام ترکی بهره ببرند یا از زمین تنیس استفاده کنند. همچنین یک مرکز تناسب اندام و یک اتاق بازی مجهز به میز بیلیارد، تنیس روی میز و دارت در هتل دایما ریزورت وجود دارند.

مرکز شهر آنتالیا در حدود 40 کیلومتری و فرودگاه آنتالیا در حدود 56 کیلومتری هتل دایما ریزورت قرار گرفته اند. مرکز کمر و ایستگاه اتوبوس 7 کیلومتر با هتل فاصله دارند. سرویس کرایه ی اتومبیل و پارکینگ رایگان در هتل دایما ریزورت ارائه می شوند.

 

سرگرمی در هتل دایما ریزورت آنتالیا

برنامه های تفریحی تدارک دیده شده توسط تیم سرگرمی هتل دایما ریزورت، در طول روز و شب شما را پر انرژی خواهند کرد. بازی های استخری، دارت، کلاس های رقص، ورزش های آبی ( شامل اضافه بها )، بازی های ویدئویی ( شامل اضافه بها )، تئاتر، نمایش و مسابقات، خاطراتی فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

در استخر های هتل دایما ریزورت به تفریح بپردازید؛ استخر استراحت، 2 استخر کودکان، استخر سرپوشیده، استخر سرسره ها، استخر چشمه و 2 استخر روباز در هتل قرار دارند.

با ورزش در هتل دایما ریزورت احساس سلامتی و شادابی کنید. فعالیت های ورزشی هتل شامل این موارد می شوند: تنیس ( استفاده از نور افکن های زمین شامل اضافه بها است )، تنیس روی میز، مینی گلف، ایروبیک، والیبال ساحلی، ورزش های آبی ( شامل اضافه بها )، فوتبال و بسکتبال.

مینی کلوب هتل دایما ریزورت در طول روز با انواع برنامه ها فرزندان شما را سرگرم می کند. صندلی و گهواره ی کودک در صورت درخواست به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

پارک آبی و ساحل هتل دایما ریزورت در دایما پِلَنِت قرار گرفته اند. مهمانان هتل دایما ریزورت و دایما بیز می توانند بدون پرداخت هزینه ی ورودی به دایما پلنت بروند. تخت های حمام آفتاب و سایه بان رایگان هستند و حوله های ساحل با گذاشتن ودیعه در پذیرش، در اختیار مهمانان قرار می گیرند.

 

مرکز آبگرم هتل دایما ریزورت آنتالیا

در مرکز آبگرم هتل دایما ریزورت به جسم و ذهن خود آرامش ببخشید و از استرس زندگی پر مشغله ی دنیا ی مدرن دور شوید. بخش های این مرکز عبارتند از: حمام ترکی، خدمات پیلینگ و کف، سونا، بدنسازی، ماساژ و خدمات پوست و جکوزی وی آی پی. استفاده از خدمات پیلینگ و کف، ماساژ ها و خدمات رسیدگی به پوست و جکوزی وی آی پی شامل اضافه بها می شوند.

 

غذا خوری در هتل دایما ریزورت آنتالیا

رستوران لیمان غذا های بین المللی را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. سلف سرویس محلی در 7 روز هفته 7 نوع غذا از اقصی نقاط ترکیه را سرو می کند. از غذا های رژیمی سالم و مغذی رستوران فِنِر لذت ببرید. هتل دایما ریزورت برای مهمانان کوچکش سلف سرویسی ویژه تدارک دیده است. انواع نوشیدنی های غیر الکلی، نوشیدنی های محلی، کوکتل ها، نوشیدنی های گرم و برخی از نوشیدنی های وارداتی به صورت رایگان ارائه می شوند. آبمیوه های تازه و کوکتل ها و نوشیدنی های ویژه شامل اضافه بها هستند.

 

تعداد اتاق ها: 313

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / رستوران / استخر روباز / مرکز آبگرم و سلامتی / بدنسازی / پارکینگ رایگان

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 11:00
map
نام اتاق

Standard Plus Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Standard Hotel Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Large Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Junıor Suıt

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Famıly Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آنتالیا

 
© 2018 , All Right Reserved