هتل جومبالی پلازا استانبول

استانبول
cumbali plaza hotel
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

جومبالی پلازا، یکی از پرطرفدارترین هتل های 3 ستاره شهر زیبای استانبول

هتل 3 ستاره و پرطرفدار جومبالی پلازا در منطقه شیشلی استانبول قرار گرفته و در میان مسافران این شهر زیبا و دوست داشتنی طرفداران بسیار زیادی دارد. این هتل در میان مسافران ایرانی استانبول هم بسیار محبوب است. اگر قصد سفر به این شهر زیبا و دیدنی و اقامت در جومبالی پلازا را دارید، با ما در گلفام سفر همراه شده و با امکانات و خدمات متعدد این هتل 3 ستاره بیشتر آشنا شوید.

اتاق های جومبالی پلازا

اتاق های استاندارد، دو و سه تخته و اتاق های خانوادگی جومبالی پلازا به امکانات بسیار خوبی مجهز شده اند که از جمله آنها می توان به اینترنت رایگان، تلویزیون با دسترسی به کانال های ماهواره ای، تلفن، تهویه مطبوع، مینی بار، حمام اختصاصی، سشوار، وسایل بهداشتی رایگان و ... اشاره کرد.  

امکانات و خدمات عمومی هتل

جومبالی پلازا امکانات تفریحی و رفاهی مناسبی را هم به اقامت کنندگان خود ارائه می دهد که از آن جمله می توان به رستوران، پذیرش 24 ساعته، ترانسفر فرودگاهی، خدمات روم سرویس، صبحانه رایگان، اتاق جلسات و ... اشاره کرد.

موقعیت مکانی و دسترسی به اماکن گردشگری

این هتل همانگونه که گفتیم در منطقه شیشلی استانبول قرار گرفته و با ایستگاه مترو عثمان بی حدود 1 کیلومتر فاصله دارد که موجب دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر زیبای استانبول می شود. این موقعیت مکانی بسیار خوب و دسترسی مناسب به مراکز تجاری، تاریخی و فرهنگی یکی از مهمترین دلایل محبوبیت جومبالی پلازا در میان گردشگران محسوب می شود. این هتل تا میدان تکسیم تنها 900 متر فاصله دارد و با کمی پیاده روی از آن می توان به منطقه جذاب نیشان تاشی رفت.

رستوران و کافی شاپ

صبحانه در هتل 3 ستاره جومبالی پلازا به صورت بوفه باز است و در رستوران هتل هم انواع غذاهای مدیترانه ای و برخی غذاهای بین المللی سرو می شوند.

فاصله جومبالی پلازا تا برخی جاذبه های استانبول

میدان تکسیم ... 0.9 کیلومتر

خیابان استقلال .... 1 کیلومتر

کاخ دولماباغچه ... 1.6 کیلومتر

برج دختر ... 3.2 کیلومتر

ایاصوفیه ... 4.1 کیلومتر

برخی امکانات هتل به اختصار

*رستوران    *صبحانه رایگان    *اتاق جلسات

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

ECONOMY ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

FAMILY SUITE

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های استانبول

 
© 2018 , All Right Reserved