هتل کرون پلازا دیره دبی

دبی
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل کرون پلازا دبی (Crowne Plaza Dubai) ، در منطقه دیره واقع شده و فقط 300 متر تا ریف مال فاصله دارد. از امکانات هتل پلازا می توان به استخر روباز، اتاق های بزرگ با سیستم تهویه هوا، مرکز سلامتی و  تناسب اندام ، سونا و خدمات ماساژ دهی اشاره کرد.

اتاق های این هتل با رنگ های گرم تزیین شده و دارای مبلمان راحتی و یخچال می باشند، همچنین این اتاق ها  شامل تخت خواب راحت برای میهمانان نیز هستند. حمام های سنگ مرمر این هتل دارای دوش آب بوده و در بعضی از اتاق ها حمام ها دارای وان نیز می باشند.

میهمانان می توانند در عصر نمایش ها و سرگرمی های زنده را که تماشا کرده و از نوشیدنی هایی که کافه ارائه می دهد لذت ببرند. رستوران اسپایس آیلند (Spice Island Restaurant) غذا های بین المللی را به صورت سلف سرویس برای میهمانان سرو می کنند. رستوران بریوزو ((Brioso نیز غذا های ایتالیایی را ارائه می دهد. مرکز تجاری نیز در این هتل وجود دارد که خدماتی از قبیل پرینت و فتوکپی را برای میهمانان ارائه می دهد.

هتل پلازا مقابل ایستگاه مترو صلاح الدین که به جمیرا و مرکز خرید امارات وصل می شود قرار دارد.

فرودگاه بین المللی دبی در 5 کیلومتری هتل واقع شده می باشد. کارکنان پذیرش  24 ساعته در حال خدمت دهی به میهمانان می باشند که می توانند سرویس رفت و آمد نیز برای میهمانان فراهم کنند.

 

مرکز تناسب اندام هتل کرون پلازا

دو مرکز تناسب اندام 24 ساعته که قسمت آقایان و خانم ها جدا می باشد. این مرکز تناسب اندام مجهز به لایف فیتنس و قفسه می باشد. میهمانان می توانند از مربی که در این مرکز تناسب اندام مشغول به کار است برنامه رژیم و اضافه وزن دریافت کنند.

 

مرکز آبگرم هتل کرون پلازا

مرکز آبگرم این هتل مجهز به اتاق بخار و سونا، ماساژ های متنوع می باشد. مرکز سلامتی این هتل نیز در طبقه چهارم هتل واقع شده می باشد.

 

رستوران های هتل کرون پلازا

رستوران اسپایس آیلند Spice Island Restaurant

میهمانان می توانند در فضایی آرام و افسانه ای غذا های لذیذی را میل کنند. رستوران اسپشیال بالغ بر 200 نوع غذا بین المللی خوش طعم را برای میهمانان سرو می کنند. هر روزه میهمانان می توانند برای صرف نهار و شام به این رستوران مراجعه نمایند.

رستوران بریزو Brioso

رستوران بریزو غذا های ایتالیایی را با تازه ترین مواد اولیه سرو می کند. این رستوران مناسب برای قرار های کاری و تجاری می باشد. نوشیدنی های متفاوتی نیز در این رستوران برای میهمانان سرو می شود.

کافه آکواریم Aquarium Lounge

کافه آکواریم انواع نوشیدنی های سرد و گرم را همراه با کیک و شیرینی های خانگی سرو می نماید. این کافه 24 ساعته در حال سرویس دهی برای میهمانان بوده و مناسب برای قرار های کاری می باشد. میهمانان در این مکان به اینترنت بی سیم رایگان دسترسی خواهند داشت.

کافه هریز Harry's

دارای محیطی گرم و دوستانه است که سرگرمی های متنوعی را برای میهمانان ارائه می کند. این رستوران از ظهر تا پاسی از شب مشغول سرویس دهی به میهمانان می باشد. در این رستوران اتاق سیگار برای میهمانان فراهم شده است.

کافه تیکی Tiki

کافه تیکی در لابی هتل واقع شده و انواع نوشیدنی ها را سرو می کند. این کافه مکان مناسبی برای به آرامش رسیدن می باشد.

کافه هیروز پول Hero's Pool

در طبقه چهارم و کمار استخر واقع شده و انواع نوشیدنی های مختلف را سرو می کند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / پارکینگ رایگان / مرکز تناسب اندام / کافه    

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Deluxe Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved