هتل کرست ریزرت پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

 

هتل کرست ریزرت  پوکت  Crest Resort & Pool Villas، فاصله کوتاهی با تری ترنگ بیچ دارد. این هتل دارای اتاق هایی لوکس و ویلا هایی استخر دار می باشد. اتاق های این هتل دارای چشم انداز های فوق العاده و 240 درجه ای از دریای آندامن (Andaman ) می باشند.

این هتل تقریبا 3 کیلومتر با ساحل بهشت مانند این منطقه و کم تر از 10 دقیقه (با ماشین) با پا تونگ (Patong) فاصله دارد.

تمام اتاق های هتل کرست ریزرت پوکت دارای سیستم تهویه هوا، تلویزیون های LCD، جعبه های سپرده ایمنی، مینی بار، کتری های برقی و حمام و دوش های جداگانه و شخصی می باشد. همچنین ویلا های این هتل دارای استخر های شخصی می باشند.

میهمانانی که در این هتل و ویلا های آن اقامت می کنند می توانند از غذا های خوش طعم رستوران های این هتل لذت ببرند. میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام این هتل به تمرین پرداخته و از آبگرم این هتل لذت ببرند.

ساحل پاتونگ برای شنا، ورزش های آبی و خوردن و نوشیدن بسیار مناسب می باشد.

مرکز ابگرم هتل کرست ریزرت پوکت

کشف مکانی آرام در نزدیکی هتل و جنوبی ترین قسمت پاتونگ پنینسولا (Patong Peninsula) بوده، و به یک مرکز آبگرم و سلامتی استاندارد تبدیل شده است.

در این مرکز ابگرم فعالیت هایی برای جوانسازی و آرام بخشی انجام می شود، رستوران و غذا های سالم و ارگانیک نیز در این مکان برای  میهمانان فراهم شده است. در این مرکز آبگرم  5 اتاق درمان، انواع ماساژ های پا و نایلندی، حمام های ویژه برای میهمانان، پکیج آبگرم، روش های درمانی برای مردان، بدن درمانی، غذا های سالم، تناسب اندام، برنامه های سم زدایی از بدن ارارئه خواهد شد.

رستوران های هتل کرست ریزرت پوکت

رستوران واین اند داین Wine and Dine، غذا های سالم با مواد اولیه تازه و ارگانیک و نوشیدنی های خاصی برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان علاوه بر لذت بردن از غذا های سالم و نوشیدنی های این رستوران می توانند از چشم انداز حیرت انگیز واین اند داین نیز نهایت استفاده را برده و به آرامش برسند. میهمانان می توانند در طول روز برای صرف صبحانه، نهار و شام به این رستوران مراجعه فرمایند.

رستوران پانو PANO، دارای محیطی ارامش بخش و با چشم انداز زیبا از دریای نیلگون بوده که میهمانان می توانند علاوه بر صرف غذا ریلکس کرده و از جو موجود لذت ببرند.

کافه H2O ، در کنار استخر واقع شده و نوشیدنی های مختلف سالم و ارگانیک را سرو می نماید.

رستوران دیوا اسکای DIVA Sky، در طبقات فوقانی  هتل واقع شده و منظره زیبایی از جزیره پوکت را به نمایش می گذارد میهمانان می توانند کباب غذا های گوشتی و غذا های دریایی را در این رستوران میل نمایند. 

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز    مرکز تناسب اندام    مرکز آبگرم و سلامتی  پارکینگ رایگان   روم سرویس   کافه

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved