هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا

بنتوتا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا، Citrus Waskaduwa، به اندازه 1 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 5 ستاره در کنار ساحل کالوتارا واقع شده و دارای رستوران، استخر روباز، مرکز آبگرم و مرکز تناسب اندام می باشد. اینترنت بیسیم رایگان در هتل سیتروس واسکادوا نیز وجود دارد.

فرودگاه باندرانیکی در 61 کیلومتری هتل سیتروس واسکادوا قرار گرفته است.

اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون تخت، صندوق امانات و تلفن می باشند و اتاق های هتل چشم اندازی شگفت انگیز از دریا را برای شما نمایان می کنند. از دیگر تسهیلاتی که هتل سیتروس واسکادوا در هر واحد برای شما فراهم آورده است می توان به حمام خصوصی و لوازم موجود در حمام، از جمله سشوار اشاره کرد.

از دیگر امکاناتی که هتل سیتروس واسکادوا برای مهمانان ارائه می دهد عبارت است از بیلیارد، کانتر پذیرش 24 ساعته، انبار بار، لباسشویی، تبدیل ارز .

 

سرگرمی در هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا

منطقه کالوتارا ارتباط تاریخی قوی با گذشته غنی سریلانکا دارد و فرصت های فراوانی را برای گردش و فعالیت ها فراهم کرده است. برنامه های تفریحی و سرگرم کننده تدارک دیده شده توسط هتل سیتروس واسکادوا، تعطیلات را برای شما به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل خواهند کرد.

 

مرکز آبگرم و سلامتی هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا

به کمک مرکز آبگرم هتل سیتروس واسکادوا، به تعطیلات خود در بنتوتا آرامشی بی نظیر اضافه کنید. این مرکز بهترین ماساژ های نشاط آور و درمان های ترمیمی شرقی و غربی مخصوص خودتان را ارائه می دهد و شما را به هفتمین عالم سعادت می برد.

در این مرکز تمامی محصولات مورد استفاده از منابع معتبر تهیه شده اند.

 

رستوران و غذاخوری در هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا

در هتل سیتروس واسکادوا می توانید بهترین غذاها را در فضاهایی مدرن و زیبا میل نمایید. هتل سیتروس واسکادوا انواع غذاهای بین المللی، سفارشی و نوشیدنی ها را مهمانان گرامی آماده کرده است.

رستوران لِمون سان: سرآشپز های حرفه ای این رستوران مجلل انواع غذاهای لذیذ محلی و بین المللی را برای شما سرو می کنند.

رستوران اسکای لایم: تمامی خواسته های شما را جهت میل کردن غذایی بی نظیر بر آورده می کند.

کافه ی پیپس آن سیپس: انواع میانوعده ها و نوشیدنی های تازه را برای مهمان گرامی هتل سیتروس واسکادوا آماده کرده است.

کافه ی پومِلو های: این کافه ی شیک و مدرن شما را قادر می سازد تا از میل کردن انواع نوشیدنی ها و کوکتل ها نهایت لذت و بهره را ببرید.

کافه ی آکوا پیل: این کافه در کنار استخر واقع شده است و مکانی ایده آل برای استراحت پس از فعالیت و ورزش در استخر می باشد.

 

خدمات و تسهیلات هتل سیتروس واسکادوا بنتوتا

رو به ساحل، لوازم باربکیو، تراس، باغ، استخر روباز، ماساژ، مرکز آبگرم و سلامتی، مرکز تناسب اندام، سرگرمی شبانه، کرایه ی دوچرخه ( شامل اضافه بها )، بیلیارد، صبحانه در اتاق، کافه، رستوران ( سفارشی و سلف سرویس )، اینترنت بیسیم رایگان، پارکینگ رایگان، خدمات نظافتی، انبار بار، تبدیل ارز، کانتر پذیرش 24 ساعته، اتوشویی، لباسشویی، حمل و نقل فرودگاهی ( شامل اضافه بها )، تهویه هوای مطبوع، کرایه ی اتومبیل، صندوق امانات، امکانات برای افراد کم توان، ممنوعیت استعمال دخانیات، روزنامه و خدمات اتاق.

 

محبوب ترین امکانات هتل

رو به ساحل    اینترنت بیسیم رایگان    استخر روباز    حمل و نقل فرودگاهی    پارکینگ رایگان    مرکز آبگرم و سلامتی

تعداد اتاق ها: 150

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بنتوتا

 
© 2018 , All Right Reserved